Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Reklama

Rum Mötorhead dotarł do Polski

Zespół rockowy Mötorhead powoli wyrasta na potentata w branży wysokoprocentowych napojów. Po niedawnej premierze whisky single malt teraz przyszedł czas na rum. Alkohol właśnie dotarł do Polski. Jego oficjalna premiera nastąpi podczas zbliżającego się Show Rum Warsaw 2019.

Motorhead I

To nie pierwszy trunek sygnowany nazwą zespołu Mötorhead. Wcześniej muzycy raczyli swoich fanów innymi autorskimi projektami - czerwonego i różowego wina z charakterystycznymi, ikonicznymi butelkami, wódki, piwa Bastards Lager czy whisky single malt Mötorhead XXXX. Teraz do kolekcji alkoholi dołączyła nowa pozycja – Premium Dark Rum Mötorhead, który w opinii producenta ma być prawdziwą gratką dla koneserów luksusowych, wysokoprocentowych napojów. Nowy alkohol od Motörhead to wysokiej jakości ciemny rum, produkowany na Dominikanie, dojrzewający metodą Solera (polegającą na mieszaniu destylatów młodszych ze starszymi) do 8 lat w beczkach po Bourbonie, co gwarantuje mu najwyższą jakość wśród tej klasy trunków. W efekcie powstał produkt, w którym wyczuwalne są nuty suszonych owoców, brązowego cukru, ciemnej czekolady czy wanilii, natomiast w smaku jest on bardzo przyjemny, lekko pikantny, ze słodką nutą wanilii, drewna dębowego, czekolady i orzechów.

- Nie potrafimy wyrazić tego, jak dumni jesteśmy z faktu, że przez tyle lat mieliśmy okazję współpracować z Motörhead, wypuszczając na rynek kolejne, wysokiej jakości alkohole. Jego członkowie to najbardziej oddani swojej pracy ludzie, dżentelmeni w każdy calu. Tęsknimy za nieobecnymi, a jednocześnie cieszymy się, że możemy współtworzyć dziedzictwo zespołu dzięki rumowi, który na pewno przypadnie do gustu fanom kapeli, jak i miłośnikom rumowych smaków  - powiedziała Yvonne Wener, Business Manager w firmie Brands For Fans, zajmującej się sprzedażą rumu.

Alkohol dotarł już do Polski, a jego oficjalna premiera nastąpi podczas zbliżającego się festiwalu Show Rum Warsaw, który odbędzie się 11 maja (sobota) w Centrum Praskim Koneser. Degustacja rumu przewidziana jest na stoisku firmy Tudor House (wyłączny dystrybutor na Polskę).


Nowości na rynku
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności