Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Reklama

Prezent na Komunię – bezalkoholowe bombonierki od Solidarności

2019-05-08

Na wyjątkowy okres Pierwszych Komunii Świętych, Solidarność przygotowała specjalną linię okazjonalnych słodyczy w pięknych, tematycznych obwolutach. Sezonowa kolekcja obejmuje bezalkoholowe bombonierki z linii: Czekoladowe Tajemnice, L’Amour oraz nowość - Czekoladki z Klasą Carmelo o smaku karmelowym. Oferta będzie dostępna w  sklepach od kwietnia br.

trhim 07

W ubiegłym roku każde dziecko, które przyjęło Pierwszą Komunię Świętą otrzymało średnio aż dwie bombonierki. To często wybierany, symboliczny  dodatek do najpopularniejszego prezentu, jakim wciąż jest gotówka. Nic więc dziwnego, że w tym czasie sprzedaż bombonierek czekoladowych Solidarności, rynkowego wicelidera w segmencie pralin komunijnych, znacząco wzrasta. Aby nie obdarowywać dziecka wyłącznie kopertą z banknotami, warto sięgnąć po piękne opakowanie bezalkoholowych pralin, które podkreślą wyjątkowość chwili.

Okazjonalna oferta limitowana marki Solidarność obejmuje bombonierki:
NOWOŚĆ: Czekoladki z Klasą Carmelo – kolekcja eleganckich, indywidulanie pakowanych pralinek z czekolady mlecznej i aksamitnego, karmelowego kremu w wersji bezalkoholowej.
Czekoladowe Tajemnice – wyborne praliny z kremowymi, bezalkoholowymi nadzieniami w 8 smakach  w aksamitnej czekoladzie deserowej i mlecznej. Coroczny hit oferty komunijnej marki Solidarność.
L’Amour - edycja limitowana klasycznych pralin z bezalkoholowymi nadzieniami w 11 smakach z wysoką, 60% zawartością czekolady.

Limitowana kolekcja pralin Solidarności jest dostępna w okazjonalnych obwolutach z motywami komunijnymi, w wersji dla dziewczynek lub chłopców. Minimalistyczne, stylowe opakowania z delikatnym motywem koronki prezentują się wyjątkowo elegancko.

Produkty są dostępne w sprzedaży od kwietnia br. W  punktach sprzedaży przewidziano dodatkowe ekspozycje na dedykowanych standach. 


Komunikaty Branżowe
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności