Pyszne.pl wychodzi w Plener w Warszawie, inspirując Polaków do zamawiania ulubionego jedzenia dokąd tylko zechcą
 
 Pyszne.pl wychodzi w Plener w Warszawie, inspirując Polaków do zamawiania ulubionego jedzenia dokąd tylko zechcą

2019-05-28

Od 6 do 9 czerwca na Bulwarach Wiślanych stanie strefa pop up Pyszne.pl, pokazująca warszawiakom, jak cieszyć się słońcem i dobrym jedzeniem w towarzystwie przyjaciół wszędzie tam, gdzie jesteśmy, za dotknięciem przycisku w aplikacji. Wśród atrakcji znajduje się program codziennych degustacji zainspirowany kuchnią amerykańską, włoską, azjatycką i wegetariańską.

W czerwcu warszawiacy chłonący atmosferę Bulwarów Wiślanych nie będą już musieli przerywać wypoczynku w poszukiwaniu przekąski na mieście. Pyszne.pl uruchamia na wysokości Skweru Kahla specjalny punkt odbioru zamówień  w postaci strefy pop up, nazwanej – stosownie do swojej funkcji – Plenerem Pyszne.pl. W miejscu tym wszyscy warszawiacy mogą swobodnie cieszyć się słońcem, zażywając relaksu się na leżakach i pufach przy dźwiękach dobrej muzyki i czekając na dostawę swojego ulubionego jedzenia. Akcja ma zainspirować Polaków do pełnego korzystania z walorów lata dzięki możliwości zamawiania i odbierania ulubionych dań kiedykolwiek i gdziekolwiek przyjdzie im spędzać przyjemny czas.

Od czwartku do niedzieli Pyszne.pl zaplanowało dla gości Pleneru degustacje dań kuchni świata – każdego dnia innej. Wyselekcjonowanych potraw ze swojego menu dostarczą między innymi restauracje: Why Thai, Projekt Sushi, Naleśnikarnia Lalka, India Express by Mandala, Sushiroll Bistro Centrum, Sushi Nocą, Gringo Bar Dobra, Tereza Pizza Pasta Grill, Erywań, 5 Składników, Pielmień, Naleśnikarnia Wspólny Mianownik, Fenicja - Restauracja Libańska, Green it, Indyjskie Smaki, OM Sienna. Letnie pragnienie ugaszą natomiast orzeźwiające napoje od Pepsi. O codzienną dawkę dobrej muzyki zadbają warszawscy DJ-e Mateusz Cyryl i Bartek Krok.

Strefa otwarta będzie codziennie od 12:00 do 22:00, a w piątek i sobotę – do 23:00.

 Program strefy Plener Pyszne.pl:

Czwartek, 06.06, 12:00-22:00

  • Plener Azjatycki

Ofertę przekąsek rodem ze Wschodu zaprezentują między innymi restauracje:

India Gate, Tuk Tuk, Wok Deli, Bombay Lounge.

Piątek, 07.06, 12:00-23:00

  • Plener Wegetariański

Ofertę przekąsek bezmięsnych zaprezentują między innymi restauracje:

Falla, Himalayan Yeti, Chwast Food, Sphinx, Gruzja.

Sobota, 08.06, 12:00-23:00

  • Plener Włoski

Ofertę przekąsek pachnących słońcem Italii zaprezentują między innymi restauracje:

Ciao Napoli, Pizza Express Praska Warszaska, Piatto Italiano, Papa John's, Pizza Złota 65, Domino's, Pazzo Due, Posypane Dom Makaronu, Big Adriano, Piazza - Restauracja Włoska, Plac Hallera, Pizzeria Prawy Brzeg.

Niedziela, 09.06, 12:00-22:00

  • Plener Amerykański

Ofertę przekąsek niczym z filmów Tarantino zaprezentują między innymi restauracje:

Night Burger Centrum, Dzikie Jadło Burger, Warsaw Buffalo Wings.


Aktualności
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail