Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

ReklamaLetnie menu w restauracji Hulakula

2019-05-28

Jedno z największych centrów rozrywkowo-rekreacyjnych w Warszawie, Hulakula, kojarzone jest przede wszystkim z kręglami oraz wydarzeniami i koncertami muzycznymi. Jednak coraz więcej odwiedzających docenia to miejsce za stale rozwijającą się ofertę gastronomiczną. Przy ul. Jagiellońskiej 82B do dyspozycji gości są m.in. trzy bary oraz restauracja z ogródkiem, w której od połowy maja serwowane jest autorskie menu Bartosza Adamskiego – najmłodszego uczestnika polskiej edycji Masterchefa. Goście restauracji Hulakula znajdą w karcie nieoczywiste połączenia smakowe, nawiązujące do kuchni włoskiej i azjatyckiej.

menu letnie 11

Centrum rozrywki Hulakula działa w stolicy od niemal 20 lat. Swoją popularność zdobyło jako kręgielnia w gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej. Po przeniesieniu siedziby na ul. Jagiellońską 82B oferuje swoim gościom już nie tylko bowling, ale także bilard, parkiet na 2 tys. osób, trzy bary i nowoczesne sale konferencyjno-klubowe. W restauracji znajdującej się na terenie centrum rozrywki, można zjeść lunch biznesowy, rodzinny obiad lub wybrać się ze znajomymi na drinka. Od połowy maja goście Hulakula mogą spróbować potraw z autorskiego menu najmłodszego uczestnika Masterchefa – Bartosza Adamskiego.

Menu, które zaskoczy nie tylko Magdę Gessler

Nowe menu w restauracji Hulakula odzwierciedla charakterystyczny styl kulinarny swojego autora: jest zaskakujące i nieoczywiste. Młody kucharz znany jest z tego, że swoje potrawy komponuje bez przepisu. Gotując, polega przede wszystkim na swojej inwencji, w nieoczywisty sposób łącząc ze sobą smaki. Kreatywne podejście Bartosza Adamskiego do gotowania niejednokrotnie urzekło Magdę Gessler, jurorkę popularnego programu kulinarnego Masterchef, w którym brał udział Bartosz. Teraz potraw jego autorstwa może spróbować każdy gość restauracji Hulakula. – Komponując menu do restauracji Hulakula postawiłem przede wszystkim na wysokiej jakości składniki: warzywa, mięso, ryby oraz zdrowe nasiona. Odpowiednio połączone i przyprawione okazały się strzałem w dziesiątkę. Potrawy są lekkie i pełnowartościowe, a smaki nieoczywiste. Zadowolą poszukiwaczy nowych smaków, zabierając ich w kulinarną podróż, przez Półwysep Apeniński, aż do Azji – mówi Bartosz Adamski, najmłodszy uczestnik Masterchefa. W autorskim menu Bartosza odwiedzający warszawskie centrum rozrywki znajdą m.in. kanapkę z trybowanym udkiem z kurczaka, dzikiego łososia podanego na chrupiącej polencie z salsą pomidorową, czy stir fry z warzywami i sosem hoisin.

Autorskie menu Bartosza Adamskiego jest już dostępne w restauracji letniej warszawskiego Centrum Rozrywki Hulakula, przy ul. Jagiellońskiej 82B. Dań można spróbować, odwiedzając strefę gastronomiczną pod gołym niebem w czwartki w godzinach 20:00-00:00, piątki 18:00-00:00, soboty 12:00-00:00 oraz niedziele 12:00-22:00.


Polecamy
rs 2019 03
4/2019   Spis treści »
lipiec-sierpień
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora
    Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/297276513669839/feed?access_token=523429247715089|6XpZEG9aSMSGo4VzbtiGEgb8UdA) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /0/fb/refresh-rs.php on line 20

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /0/fb/refresh-rs.php on line 25
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności