Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
 




MADE FOR Restaurant w Krakowie inspirująco o innowacjach

12 kwietnia w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie spotkało się prawie 350 przedstawicieli branży, producentów i liderów opinii podczas specjalnej edycji konferencji MADE FOR Restaurant. Tematyka konferencji toczyła się wokół innowacji w gastronomii oraz poszukiwań inspiracji i bodźców do rozwoju. Współorganizatorem konferencji było Miasto Kraków, które ogłoszone zostało Europejską Stolicą Kultury Gastronomicznej 2019.

 

 

 rs 2019 03ez 10

 

 

Dzięki wsparciu miasta, a także rosnącemu zaufaniu restauratorów względem cyklicznych konferencji MADE FOR Restaurant, organizatorom przedsięwzięcia udało się zaprosić gościa specjalnego – najlepszą szefową kuchni świata Anę Roš oraz innych uznanych przedstawicieli branży. W wydarzenie zaangażowały się także zagraniczne media, m.in. brytyjska dziennikarka Sudi Pigott. Na widowni zasiadło grubo ponad 300 uczestników liczących na poszerzenie horyzontów oraz nawiązanie nowych relacji biznesowych. 

Dawka wiedzy praktycznej

Organizatorzy konferencji MADE FOR Restaurant, zainspirowani hasłem Ferrana Adrii („Celem innowacji jest prowokacja”), uczynili z innowacji motyw przewodni konferencji w 2019 r. Poruszali podczas niej takie zagadnienia, jak grywalizacja, kokreacja, employer branding czy neuromarketing. Carolina Pietyra (Aktan) uczestników konferencji wprowadziła przekonująco w tematykę innowacyjności. Adrian Łukaszewicz z Akademii Leona Koźmińskiego przekonywał, że polska gastronomia wciąż jest na fali. Krzysztof Kaliciński (Green Caffè Nero) opowiadał o tym, w jaki sposób efektywnie pracować z młodym pokoleniem pracowników. Katarzyna Derdzińska z MADE Progress opowiadała natomiast o roli grywalizacji w...


Restauracja 3/2019, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 




Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.



Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail