Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
 
Nowe technologie w gastronomii

Wchodząc w coraz bardziej technologicznie zaawansowany świat, przedstawiciele każdej branży zadają sobie pytanie, co zrobić, aby było lepiej, szybciej, skuteczniej. Nowe technologie to dobry kierunek, który pozwala na rozwój biznesu i przyciągnięcie uwagi klientów, których oczekiwania ciągle rosną. Aplikacje w gastronomii to codzienność od strony konsumentów, którzy rezerwują stoliki czy zamawiają jedzenie do domu. Istnieje jednak więcej możliwości, które ułatwiają życie również właścicielom restauracji.

 

 rs 2019 03ez 24

 

Restauratorzy nieustannie poszukują kreatywnych rozwiązań, które przyciągną gości do ich lokali, i sposobów na zapełnienie pustych stolików poza godzinami szczytu. Z rozwiązaniem przychodzi Finebite – aplikacja, która pomaga sterować ruchem restauracji. Umożliwia rezerwację jednego stolika dziennie, na zasadzie kto pierwszy ten lepszy,...


Restauracja 3/2019, NARZĘDZIA
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail