Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
 
Przepis na restaurację

Zanim lokal stanie się sławny za sprawą dobrego jedzenia, musi zdobyć klientów. Dlatego tak duże znaczenie ma wystrój wnętrza, który sprawi, że gość będzie się czuł komfortowo, a także powiązana z aranżacją atmosfera, zachęcająca do częstych odwiedzin.

 rs 2019 03ez 32

  Designerska i modnie urządzona sala restauracyjna to trochę za mało, by goście zechcieli do niej wracać. Zarówno styl wnętrza, jak i meble, dodatki, kolorystyka powinny być wybierane po to, by goście poczuli się komfortowo, na luzie, by odnieśli wrażenie, że są najważniejsi. Jest to trudne, ale możliwe w miejscu, które odpowiada nam pod względem estetyki, jak również zapewnia sprawną obsługę, wygodę, a co za tym idzie – dobry nastrój. 

 

rs 2019 03ez 33

Spacerkiem po strefach

Zanim wybierzemy meble, czeka nas bodaj najważniejsza dla sukcesu decyzja – trzeba sobie jasno określić, dla jakich gości otwieramy lokal, i przemyśleć zaaranżowanie we wnętrzu kilku stref. Jeśli np. restauracja znajduje się w otoczeniu biurowców, nie może w niej zabraknąć strefy dla grup, które zechcą organizować spotkania biznesowe blisko firmy. Warto dla takich gości zaaranżować przestrzeń na swobodną rozmowę przy wygodnych, prostokątnych, a jeszcze lepiej okrągłych stolikach sześcio-ośmioosobowych. Nastawianie się jedynie na określoną grupę klientów może okazać się niewystarczające dla powodzenia przedsięwzięcia. Lepiej zaprojektować we wnętrzu aneksy, w których znajdą dla siebie...Magda Fedorowicz-Boule Architekt, prezes zarządu firmy Tremend; www.tremend.pl

Restauracja 3/2019, STYL & DESIGN
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail