Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.

Reklama


Reklama

Przepis na restaurację

Zanim lokal stanie się sławny za sprawą dobrego jedzenia, musi zdobyć klientów. Dlatego tak duże znaczenie ma wystrój wnętrza, który sprawi, że gość będzie się czuł komfortowo, a także powiązana z aranżacją atmosfera, zachęcająca do częstych odwiedzin.

 rs 2019 03ez 32

  Designerska i modnie urządzona sala restauracyjna to trochę za mało, by goście zechcieli do niej wracać. Zarówno styl wnętrza, jak i meble, dodatki, kolorystyka powinny być wybierane po to, by goście poczuli się komfortowo, na luzie, by odnieśli wrażenie, że są najważniejsi. Jest to trudne, ale możliwe w miejscu, które odpowiada nam pod względem estetyki, jak również zapewnia sprawną obsługę, wygodę, a co za tym idzie – dobry nastrój. 

 

rs 2019 03ez 33

Spacerkiem po strefach

Zanim wybierzemy meble, czeka nas bodaj najważniejsza dla sukcesu decyzja – trzeba sobie jasno określić, dla jakich gości otwieramy lokal, i przemyśleć zaaranżowanie we wnętrzu kilku stref. Jeśli np. restauracja znajduje się w otoczeniu biurowców, nie może w niej zabraknąć strefy dla grup, które zechcą organizować spotkania biznesowe blisko firmy. Warto dla takich gości zaaranżować przestrzeń na swobodną rozmowę przy wygodnych, prostokątnych, a jeszcze lepiej okrągłych stolikach sześcio-ośmioosobowych. Nastawianie się jedynie na określoną grupę klientów może okazać się niewystarczające dla powodzenia przedsięwzięcia. Lepiej zaprojektować we wnętrzu aneksy, w których znajdą dla siebie...Magda Fedorowicz-Boule Architekt, prezes zarządu firmy Tremend; www.tremend.pl

Restauracja 3/2019, STYL & DESIGN

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
rs 2019 03
4/2019   Spis treści »
lipiec-sierpień
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności