Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Michel Moran będzie szkolił w Akademii Inspiracji Makro

2019-06-14

Michel Moran poprowadzi cykl warsztatów w Akademii Inspiracji Makro w Warszawie. Pierwsze spotkanie poświęcone daniom z ryb przygotowanych zgodnie z filozofią zero waste odbędzie się 26 czerwca.

 michel moran w akademii inspiracji makro 1

Warsztat zatytułowany „Ryba od głowy do ogona według Michela Moran” jest odpowiedzią na coraz bardziej popularny w branży gastronomicznej trend zero waste. Uczestnicy warsztatów wspólnie z gościem specjalnym i Sylwią Stachyrą, Executive Chefem Akademii Inspiracji MAKRO przygotują dania wykorzystując poszczególne elementy ryb. Zapoznają się także z technikami kulinarnymi oraz sposobem serwowania i prezentacji dań zgodnych z ideą zero waste. 

- Ważny i zarazem trudny temat poszanowania środowiska trafił również do polskiej gastronomii. Chociaż pierwsze skojarzenia z tym tematem dotyczą obowiązków związanych z segregacją śmieci, to w przypadku restauratorów powinno się myśleć przede wszystkim o tym, jak najlepiej wykorzystywać produkty i tym samym ograniczyć marnowanie jedzenia – mówi Sylwia Stachyra, Executive Chef Akademii Inspiracji MAKRO. 

W tym roku, oprócz warsztatów poświęconych daniom z ryb przygotowanych w zgodzie z ideologią zero waste, Michel Moran poprowadzi w Akademii Inspiracji MAKRO spotkanie kulinarne z udziałem dzieci oraz warsztaty na temat planowania świątecznego menu. 

 Zapisy na warsztaty oraz terminarz szkoleń dostępne są na stronie internetowej www.akademia-inspiracji-makro.pl.

   

Polecamy
rs 2019 05
5/2019   Spis treści »
wrzesień-październik
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności