Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Wyjątkowa premiera wody źródlanej w szklanej butelce Żywiec Zdrój

2019-06-26

Żywiec Zdrój wprowadził na rynek krystaliczną górską wodę źródlaną w pięknych, szklanych butelkach. To pierwszy produkt marki w szklanym opakowaniu, stworzony przede wszystkim z myślą o branży HoReCa. Produkt dostępny jest w 2 wariantach - niegazowanym i gazowanym, w butelkach o pojemnościach 0,3 l i 0,7 l. Po wodę Żywiec Zdrój, od maja 2019 roku, mogą sięgać konsumenci w wybranych restauracjach i kawiarniach na terenie całej Polski. Jednym z elementów wprowadzenia produktu na rynek, była wyprawa znakomitych polskich szefów kuchni na Żywiecczyznę. Zainspirowani regionem, stworzyli menu, które już wkrótce wzbogaci kartę dań ich restauracji.

13 czerwca 2019 r. w Hotelu Warszawa odbyła się konferencja „Arcydzieło Natury. U Źródeł – trendy i inspiracje”, podczas której została oficjalnie zaprezentowana nowa, szklana butelka Żywiec Zdrój. Wydarzenie połączone było z panelem na temat znaczenia pochodzenia, smaku oraz designu w kontekście budowania niepowtarzalnego doświadczenia restauracyjnego. Jako prelegenci wystąpili uznani polscy i zagraniczni eksperci – między innymi zdobywca 2* Michelin, szef kuchni Paco Roncero (La terraza del Casino, Hiszpania), szef Joris Bijdendijk (Rijks 1*, Holandia), hydrosommelier i ambasador marki Żywiec Zdrój Tomasz Kolecki, czy konsultantka dla branży HoReCa, dziennikarka Patrycja Siwiec.

Po konferencji goście wzięli udział w wyjątkowej, 7-daniowej kolacji w restauracji Warszawska. Została ona przygotowana przez szefów kuchni, którzy uczestniczyli w wyprawie na Żywiecczyznę. Autorskie dania zaprezentowali: Tobyn Excell (Sael Project),  Justyna Słupska-Kartaczowska (Jadka, Wrocław), Patrycja Stefanów-Kot (Restauracja Koncertowa, Krynica-Zdrój), Adam Adamczak (Oskoma, Poznań), Rafał Niewiarowski (Dym na Wodzie, Ustka), Dawid Łagowski (Destylarnia, Pałac Mierzęcin) oraz Robert Trzópek (Bez Gwiazdek, Warszawa).


Aktualności
rs 2019 05
5/2019   Spis treści »
wrzesień-październik
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności