Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Pizza Hut z prestiżowym wyróżnieniem Golden Arrow

2019-06-26

Pizza Hut, wraz z domem mediowym Media Choice, została wyróżniona w prestiżowym konkursie Golden Arrow. Nagroda ta przypadła marce za działania z obszaru digital marketing – SEM. W konkursie, w różnych kategoriach, nominowanych było aż 77 kampanii.

Wyróżnienie dla marki Pizza Hut to efekt wielomiesięcznej zmiany strategii w obszarze digital marketingu, która polega na ustandaryzowaniu i wzmocnieniu działań w celu zwiększenia sprzedaży e-commerce, ze szczególnym naciskiem na SEM. Działania te zakończyły się sukcesem, co przełożyło się na znaczny wzrost sprzedaży oraz wyróżnienie w konkursie Golden Arrow. Było to możliwe dzięki skutecznej kampanii w wyszukiwarce Google, która w ciągu 6 miesięcy zwiększyła przychody marki z działań performance marketingu o ponad 331 proc.
Nie jest to jednak koniec zmian w obszarze digital marketingu realizowanych przez Pizza Hut, we współpracy z Media Choice. W ostatnim czasie wdrożono także nowe na polskim rynku rozwiązania – usługę pozwalającą na badanie konwersji off-line, czyli weryfikację czy strategia i kampania mają przełożenie na wizyty w restauracjach. Kolejnym działaniem jest uruchomienie Gallery Ads, czyli rozszerzenie reklamowych działań w wyszukiwarce Google o zdjęcia oferty.

Pizza Hut – marka obecna jest w Polsce od 1993 roku. Obecnie posiada blisko 150 restauracji w całej Polsce. Konsekwentnie rozwija swoją sieć restauracji w różnych formatach – Pizza Hut z obsługą kelnerską, Pizza Hut Express oraz Pizza Hut z dostawą. W ofercie posiada m.in. pizzę w stylu San Francisco (na cieście na zakwasie), pizzę na kultowym cieście PAN, bar sałatkowy oraz makarony.
Media Choice – dom mediowy zajmujący się planowaniem i realizacją kampanii reklamowych on-line i offline. W stałej obsłudze agencji znajduje się m.in. Pizza Hut, KROSS, Indykpol czy Bioderma.
Golden Arrow –konkurs marketingu, w którym co roku (od 2006 r.) jury konkursowe zadaje pytania o efekt i innowacyjność w największych przeprowadzonych kampaniach. Głównym celem konkursu jest promowanie najlepszych praktyk w korzystaniu z narzędzi marketingowych i premiowanie przełomowych rozwiązań. Jury złożone z marketerów i przedstawicieli specjalistycznych agencji wybiera te projekty, które będą stanowić punkt odniesienia dla całej branży.


Aktualności
rs 2019 05
5/2019   Spis treści »
wrzesień-październik
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności