Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.
 
Woda Nestlé Pure Life wyróżniona przez konsumentów

2019-07-30

Nestlé Pure Life – marka wody źródlanej należąca do Nestlé Waters – zdobyła nagrodę Premium Brand 2019 w konsumenckim badaniu reputacji marek. Konsumenci wysoko ocenili m.in. wiarygodność oraz zaangażowanie społeczne marki, przyznając jej prestiżowy tytuł Marki Wysokiej Reputacji.

2019 07 30 Nestle Pure Life

 Badanie Premium Brand obejmuje pięć obszarów, które w największym stopniu decydują o reputacji marki: zaufanie do marki, skłonność polecania marki innym, atmosfera medialna wokół marki, zaangażowanie społeczne (CSR), oraz postrzeganie jako pracodawcy. Badanie przeprowadzane jest corocznie, już od 14 lat. Realizowane jest na ogólnopolskiej próbie 1000 konsumentów, reprezentatywnej dla polskiej populacji. W tym roku przebadano reputację ponad 250 marek i firm w 25 kategoriach produktów i usług. Wśród uhonorowanych marek znalazła się marka Nestlé Pure Life.

„Jesteśmy dumni, że zostaliśmy docenieni w tym badaniu, które jest szczególnie ważne, ponieważ to sami konsumenci wyrażają w nim swoje zdanie na temat marek. Taka ocena to dla nas dowód na to, że podejmowane przez nas działania odpowiadają na potrzeby konsumentów. Naszym celem jest nie tylko dostarczanie na rynek wysokiej jakości wody źródlanej do codziennego picia, ale także promowanie prawidłowych nawyków żywieniowych oraz wiedzy na temat odpowiedniego nawodnienia i roli wody w życiu. Cieszy nas, że czynione na co dzień wysiłki są dostrzegane i znajdują odzwierciedlenie w świadomości konsumentów, tym bardziej, że osiągnięte przez nas w badaniu oceny odpowiadają poziomom ocen, jakie uzyskali liderzy segmentu. Tak wysoki wynik w niezależnym badaniu konsumentów pokazuje, że Nestlé Pure Life ma duży potencjał do dalszego dynamicznego rozwoju sprzedaży” – mówi Dorota Bud-Gusaim, Brand Manager marki Nestlé Pure Life.

Nestlé Pure Life uzyskało szczególnie wysoki wynik przede wszystkim w obszarze CSR, co jest wynikiem zaangażowania w wiele działań prospołecznych. Firma Nestlé Waters jest m.in.:

  • partnerem ogólnopolskiego programu „Wybieram Wodę” – kampanii społecznej, zainicjowanej przez Polskie Towarzystwo Dietetyki oraz Instytut Promocji Zdrowia i Dietoterapii, która ma na celu promocję korzyści płynących z picia wody oraz edukację z zakresu prawidłowego nawodnienia organizmu,
  • jednym z inicjatorów projektu „Działaj z imPETem!”, realizowanego przez Organizację Odzysku Opakowań Rekopol. Akcja ukierunkowana jest na zwiększenie liczby zbieranych i poddawanych recyklingowi butelek PET oraz edukację Polaków, że plastikowe butelki to nie odpad, a cenny surowiec, który może i powinien zostać ponownie przetworzony.

Nestlé Pure Life to wysokiej jakości woda czerpana z naturalnego źródła, która nadaje się do spożycia na co dzień. Jakość wody Nestlé Pure Life jest kontrolowana od momentu wydobycia, aż do momentu wysłania do klienta. Woda posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka w żywieniu dzieci powyżej pierwszego roku życia i kobiet w ciąży.

 Badanie Reputacji Marki Premium Brands http://www.premiumbrand.com.pl/metodologia


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail