Innowacje w świecie gastronomii – za nami MADE FOR Restaurant we Wrocławiu
 
 

Innowacje w świecie gastronomii – za nami MADE FOR Restaurant we Wrocławiu

Kolejna edycja MADE FOR Restaurant odbyła się 24 czerwca we wrocławskim Hotelu Double Tree by Hilton, który był partnerem konferencji. Wrocław – Miasto Spotkań jako partner strategiczny okazał się idealnym miejscem na wymianę doświadczeń branży HoReCa.

 

 rs 2019 04ez 03

 

Agnieszka Małkiewicz z FOR Solutions, organizatorka konferencji, przywitała gości wspólnie z Marzeną Horak z Urzędu Miejskiego Wrocławia. Część merytoryczną rozpoczął Krzysztof Kaliciński, opowiadając o employer brandingu w Green Caffè Nero. Grywalizacja i nowości w zarządzaniu zespołem to temat, który zaprezentowała Katarzyna Derdzińska (MADE Progress). O integracji przedstawicieli branży gastronomicznej przy wspólnym stole opowiedziała Aleksandra Batko (Fore). Jacek Pogorzelski (Blue Fox), zaproszony przez Skarby Serowara, przedstawił podstawowe narzędzia neuromarketingu, wykorzystywane w budowaniu menu restauracyjnego. O gastrofizyce opowiadał Paweł Kałużny (Guest Experience Think Tank Academy). Piotr Adamczuk (Dajar HORECA), prezentując projekt DineART Sztuka wokół stołu, zwracał uwagę na to, że równie istotne jest nie tylko...


Restauracja 4/2019, RYNEK
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail