DineAR T. Sztuka wokół stołu by Amb ition
 
 

DineAR T. Sztuka wokół stołu by Amb ition

Doznania, które towarzyszą jedzeniu, nie ograniczają się wyłącznie do smaku potraw. Umiejętnie ze sobą dobrane tworzą efekt końcowy, jakim jest zachwyt nad jedzeniem. Przekonywali o tym organizatorzy drugiej edycji DineART. Odbyła się ona 22 maja podczas Łódź Design Festival.

 rs 2019 04ez 10

  DineART to projekt, który ma na celu łączenie świata gastronomii ze sztuką i wskazywania ich bliskich związków. Dajar HoReCa, który wraz z marką Ambition jest mecenasem cyklu wydarzeń pod tym tytułem, zorganizował je po raz drugi. Tym razem miejsce i czas zostały zaplanowane tak, aby wpisać się w kalendarz ogólnopolskiego wydarzenia artystycznego, jakim jest co roku Łódź Design Festival. Organizatorzy „DineART. Sztuka wokół stołu” podkreślają, że restauracja i jej personel odpowiedzialna jest za projektowanie – kształtowanie doznań swoich gości. – Naszą misją jest edukacja i rozwój rynku gastronomicznego w zakresie stylizacji i sztuki. Pragniemy inspirować,...


Restauracja 4/2019, RYNEK
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail