Najważniejsze otwarcia w ostatnim czasie
 
 

Najważniejsze otwarcia w ostatnim czasie

Trudno się w nich wszystkich połapać, dlatego stawiamy na subiektywny wybór. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest on kompletny – jeśli więc chcecie poinformować nas o nowej restauracji, napiszcie na adres restauracja@pws-promedia.pl. Na pewno zareagujemy.

 

 

BARaWINO ul. Noakowskiego 16, Warszawa BARaWINO to wine bar Marka Kondrata

, tak jak ten otwarty w 2015 r. w Krakowie. To miejsce inspirowane francuskim bar-à-vin, czyli winnym barem połączonym ze sklepem winiarskim. Można tu spróbować win z zasobnej kolekcji Marka Kondrata, korzystając z pomocy wykwalifikowanych sommelierów lub obsługując się samemu z nowoczesnych dystrybutorów. Do win oferowane są także drobne przekąski i dania. Ten lokal to idealne miejsce dla wszystkich ceniących kameralną atmosferę, oryginalny wystrój i niepowtarzalny klimat, które tworzą przepiękne wnętrza, łączące w sobie takie style jak art déco, secesja oraz modernizm. Jest też w wystroju akcent typowo warszawski – jedną ze ścian zdobi neon inspirowany twórczością Alfonsa Muchy, przedstawiający syrenkę wznoszącą kieliszek wina do toastu. Można tutaj spędzić czas ze znajomymi czy umawiać się na spotkania biznesowe, na potrzeby których jest wyodrębniona osobna, klimatyzowana sala konferencyjna. Dźwięki bluesa, rythm & bluesa, soulu, smooth jazzu i popu zachęcają do wyjścia na niewielki parkiet, inspirowany przedwojennymi dancingami. 

Niewinni Czarodzieje 2.0 ul. Zajęcza 2B,...


Restauracja 4/2019, RYNEK
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail