Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Ulubione napoje podczas upałów

W czasie upałów goście restauracji chętnie sięgają po napoje orzeźwiające. Spośród ich bogatej oferty w menu, oprócz niekwestionowanego lidera, jakim jest woda, coraz chętniej sięgają po napoje autorskie, które restauracje robią na miejscu według własnych receptur. Ze świeżo wyciskanych, blendowanych czy infuzowanych owoców. Spytaliśmy menedżerów wybranych restauracji, jakie napoje cieszą się u nich największą popularnością w czasie upałów.

 rs 2019 04ez 18

Autorskie piwa są u nas hitem
Anna Chwałko, Browar Mariacki z Katowic:

 

Na falę upałów zawsze reagujemy propozycją menu i drinków dnia oraz tygodniowych. Oprócz dań opartych na świeżych owocach cytrusowych, rześkich, lekkostrawnych jak sałatki, burgery w letniej odsłonie, dania z ryb, proponujemy również w karcie drinków i napoi prawdziwe orzeźwienie. Gościom oferujemy letnie autorskie lemoniady od kwaśnych po słodkie, zawsze na lodzie i zawsze idealne na gorące dni, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, o takich smakach jak m.in. mango-ananas, kiwi-mandarynka, czarny bez z miętą itp. Uwarzyliśmy też wzorem zeszłego roku nasze sezonowe piwo Gose z trawą cytrynową, oparte na XVI-w. recepturze, pełne lekkości, świeżości i cytrynowej nuty. Dla pań i smakoszy orzeźwiających piw dodatkowo w karcie króluje wersja letniego piwa na różowo: z hibiskusem i różą – nie tylko rześkie i świeże, ale także o pięknej jasnoróżowej barwie. Oba to niezrównane hity w naszej karcie piw. Mrożone kawy i herbaty to oczywiście klasyk, ale latem zawsze mamy je w karcie. Innym rodzajem napoi na lato są autorskie koktaje naszego głównego barmana, zwycięzcy wielu konkursów ogólnopolskich. Są to m.in.: Kiwi splash – koktajl na bazie puree z kiwi, soku z cytryny i pomarańczy, Kwasior...


Restauracja 4/2019, OD KUCHNI

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
rs 2019 05
5/2019   Spis treści »
wrzesień-październik
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności