Intymna wizytówka lokalu
 
 

Intymna wizytówka lokalu

O wyborze lokalu decyduje rodzaj kuchni, wybór pozycji w menu, nazwisko szefa kuchni czy przytulne otoczenie. Jednak jest miejsce, które może sprawić, że gość wyjdzie z restauracji, zanim jeszcze zamówi danie, i nigdy do niej nie wróci. Może też wywołać pozytywne odczucia, takie jak poczucie bezpieczeństwa, zaufanie, a nawet efekt „wow”.

 rs 2019 04ez 23

  Toaleta – bo o niej mowa – jest jednym z najważniejszych miejsc we wszystkich lokalach gastronomicznych, a jednak wciąż zdarza się, że bywa na ostatnim miejscu w hierarchii ważności u ich właścicieli i personelu. Chociaż nie jest kluczowym elementem, który decyduje o tym, że gość przychodzi do konkretnej restauracji, to może go do niej skutecznie zniechęcić. Na szczęście nie jest to już normą i coraz częściej kładzie się nacisk na jej czystość i estetykę oraz dba o wystrój. Toalety są pachnące, lśniące czystością, a z głośników dyskretnie sączy się muzyka, mająca uprzyjemnić pobyt w tym miejscu. Bo każdy ten element świadczy o poziomie restauracji. Będąc w toalecie, goście restauracji od razu wyrabiają sobie zdanie o tym, jakiej klasy jest to miejsce. Mogą...Justyna Jabłońska Projektant wnętrz, współwłaścicielka pracowni projektowej ORB Studio i restauracji Halka w Warszawie; www.orbstudio.pl

Restauracja 4/2019, STYL & DESIGN
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail