Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Intymna wizytówka lokalu

O wyborze lokalu decyduje rodzaj kuchni, wybór pozycji w menu, nazwisko szefa kuchni czy przytulne otoczenie. Jednak jest miejsce, które może sprawić, że gość wyjdzie z restauracji, zanim jeszcze zamówi danie, i nigdy do niej nie wróci. Może też wywołać pozytywne odczucia, takie jak poczucie bezpieczeństwa, zaufanie, a nawet efekt „wow”.

 rs 2019 04ez 23

  Toaleta – bo o niej mowa – jest jednym z najważniejszych miejsc we wszystkich lokalach gastronomicznych, a jednak wciąż zdarza się, że bywa na ostatnim miejscu w hierarchii ważności u ich właścicieli i personelu. Chociaż nie jest kluczowym elementem, który decyduje o tym, że gość przychodzi do konkretnej restauracji, to może go do niej skutecznie zniechęcić. Na szczęście nie jest to już normą i coraz częściej kładzie się nacisk na jej czystość i estetykę oraz dba o wystrój. Toalety są pachnące, lśniące czystością, a z głośników dyskretnie sączy się muzyka, mająca uprzyjemnić pobyt w tym miejscu. Bo każdy ten element świadczy o poziomie restauracji. Będąc w toalecie, goście restauracji od razu wyrabiają sobie zdanie o tym, jakiej klasy jest to miejsce. Mogą...Justyna Jabłońska Projektant wnętrz, współwłaścicielka pracowni projektowej ORB Studio i restauracji Halka w Warszawie; www.orbstudio.pl

Restauracja 4/2019, STYL & DESIGN

  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania dwumiesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.e-restauracja.com
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
rs 2019 05
5/2019   Spis treści »
wrzesień-październik
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności