Przygoda kulinarna na miejscu i na wynos
 
 Przygoda kulinarna na miejscu i na wynos

Garmasz to zaskakujący koncept gastronomiczny, którego właścicielem i pomysłodawcą jest Piotr Pielichowski, finalista programu „Masterchef”. Łączy w sobie luksusową restaurację oraz sekcję butcher. Goście mogą tu więc zjeść wykwintny obiad, a przy okazji kupić do domu takie specjały, jak robione na miejscu terriny, pasztety, wędliny i przetwory przygotowywane na miejscu według autorskich receptur oraz produkty delikatesowe.

 rs 2019 04ez 26

  Pomysł na restaurację Garmasz zrodził się w głowie Piotra Pielichowskiego, kulinarnego obieżyświata, który szerzej zaprezentował się, pokazując swoją miłość do jedzenia w programie „Masterchef”. Zapragnął otworzyć restaurację, która pozwoli na stworzenie mu miejsca na ziemi, w którym w wyjątkowym dla siebie stylu będzie mógł gości częstować tym, co sam lubi najbardziej. Piotr jest bardzo otwartą, szczerą i pełną energii postacią. Odzwierciedla te cechy jego lokal, który jest kolorowy, żywy i pełen niespodzianek. Z jednej strony – restauracja, z drugiej – lokalny sklep, w którym znajdują się domowe przetwory i wyroby, które można zabrać ze sobą do domu lub na życzenie dostać na miejscu. 

Nazwa

Garmasz to składowa dwóch wyrazów – masz i gar. Logo również nawiązuje do tej nazwy. Można na nim zauważyć głowę właściciela ugotowaną w garnku. Bo to właśnie ta cała pasja i miłość do gotowania spowodowała otwarcie tak unikatowego miejsca. 

Lokalizacja

Garmasz ulokowany jest w ścisłym centrum Warszawy, przy Trakcie Królewskim, w bliskiej okolicy Nowego Światu. Lokal mieści się w dawnym kinie Skarpa, na ul. Kopernika 5 w rezydencji Foksal, aczkolwiek wejść można do niej od ul. J. Przybosia. Ważne było dla nas, by restauracja znajdowała się w odciętym od zgiełku ulicy, ale dobrze skomunikowanym miejscu. Zaraz po lub przed kolacją nasi goście mogą udać się na romantyczny spacer po rynku Starego Miasta, w zaledwie kilka minut dojść na Powiśle, które tętni...Monika Sepko, menedżer Garmasz

Restauracja 4/2019, KONCEPT
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail