Mleko Polskie 2% od MLEKOVITY Hitem Handlu 2019!
 


 


Mleko Polskie 2% od MLEKOVITY Hitem Handlu 2019!

2019-09-27

Mleko Polskie 2% 1 l zostało wyróżnione prestiżowym tytułem „Hit Handlu 2019” w plebiscycie miesięcznika „Handel”.  Właściciele sklepów i sprzedawcy uznali je za najlepiej sprzedający się produkt w kategorii Mleko świeże. Dowodzi to, że klienci sklepów w całej Polsce najchętniej sięgają po mleko z MLEKOVITY, doceniając jego jakość, walory smakowe i odżywcze.

W tegorocznej edycji plebiscytu „Hit Handlu” badano sprzedaż produktów w 88 kategoriach. Sondę dotyczącą sprzedaży w okresie od początku kwietnia 2018 do końca marca 2019 roku, przeprowadzono na próbie losowo wybranych 1200 detalistów z całej Polski. Badanie przeprowadzono w kwietniu 2019 roku metodą CATI.

Plebiscyt „Hit Handlu” jest realizowany przez wydawcę miesięcznika „Handel” od 18 lat.  Pozwala definiować preferencje zakupowe Polaków i trendy rynkowe w FMCG. To właśnie detaliści, czytelnicy ogólnopolskiego miesięcznika branżowego „Handel”, w sondzie telefonicznej wskazują najlepiej sprzedające się w ich sklepach produkty.

Uroczysta gala wieńcząca tegoroczną, 18. edycję plebiscytu „Hit Handlu”, w czasie której wręczono nagrody zwycięzcom, odbyła się 24 września br. w restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich w Warszawie.


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail