Rasant Micro Scrub – nowy mop z mikrofazy od Ecolab
 


 


Rasant Micro Scrub – nowy mop z mikrofazy od Ecolab

2019-10-08

Ecolab stale rozwija ofertę profesjonalnych mopów i nakładek czyszczących. Na rynku dostępny jest już nowy mop z mikrofazy Rasant® Micro Scrub przeznaczony do gruntowego czyszczenia powierzchni z trudnego do usunięcia brudu.

 tdsdhim 01

Ergonomiczny mop Rasant® Micro Scrub stworzony został specjalnie do usuwania zaschniętego brudu. Doskonale radzi sobie z szarzejącymi obrzeżami i krawędziami podłóg oraz schodów. Wysoką skuteczność nakładki czyszczącej udało się uzyskać, dzięki innowacyjnemu połączeniu mikrofazy i włókien szorujących. Jednoczesne szorowanie i mycie pozwala ponadto zwiększyć wydajność i zaoszczędzić czas. Rasant® Micro Scrub może być stosowany na wszystkich wodoodpornych posadzkach, a zwłaszcza płytkach i antypoślizgowych podłogach syntetycznych oraz kamiennych. Sprawdzi się w procedurze zarówno codziennego, jak i okresowego mycia restauracyjnej kuchni, w hotelach, biurach i sektorze opieki zdrowotnej. Użycie jednego mopa myjąco-szorującego na jedno pomieszczenie pomaga podnieść standardy higieny i uniknąć ryzyka rozprzestrzeniania się patogenów. Z kolei niewielka waga nakładki czyszczącej (105 g) w znacznym stopniu obniża koszty prania.


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail