Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Warszawa w klimacie whisky i ginu

Tegoroczna odsłona Whisky Live Warsaw zbliża się wielkimi krokami. Już 18-19 października Centrum Praskie Koneser stanie się miejscem spotkania tysięcy miłośników whisky oraz innych alkoholi premium. „Restauracja” jest partnerem medialnym tego wydarzenia.

 

 rs 2019 05ez 07

  Organizatorzy Whisky Live Warsaw przewidują w tym roku rekordową liczbę stoisk oraz gości. Uczestnicy będą mogli wybierać spośród setek gatunków alkoholi, pochodzących z kilkunastu krajów. Oprócz whisky nie zabraknie też rumów, burbonów, ginów, okowity, a nawet węgierskiej palinki. Sporą część trunków można będzie degustować w cenie biletu. Za bardziej limitowane edycje zapłacimy voucherami o wartości 5 zł lub jej wielokrotności. 

Debiuty festiwalowe i nowości

W tym roku w gronie wystawców pojawią się festiwalowi debiutanci. Hinch Distillery to pochodzący z Irlandii Północnej producent whiskey i ginu, który przebojem szturmuje europejski rynek. Również na Wyspach, ale w Londynie, zlokalizowana jest swojsko brzmiąca Bimber Distillery, prowadzona przez Polaka Dariusza Płażewskiego,...


Restauracja 5/2019, RYNEK
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail