Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie.
Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.Żeby ładnie leżały FOT.

Sztućce są niezbędnym w każdej restauracji elementem nakrycia stołu. Tak jak w przypadku zastawy stołowej, tu także mamy do czynienia z modą. Poza tradycyjnymi, polerowanymi z nierdzewnej stali pojawiają się w kolorze złota, miedzi, czerni czy grafitu, a nawet tęczowe i satynowane. Do wyboru, do koloru.

 rs 2019 05ez 28

  Można je dobrać stylem do zastawy, wystroju wnętrza i rodzaju serwowanych dań. Przyjmuje się, że w lokalu urządzonym w minimalistycznym stylu doskonale sprawdzą się te o nowoczesnym, prostym kształcie. I analogicznie, do wnętrz, w których kipi od przepychu, będą pasowały te w stylu retro, mające bogato zdobione trzonki. Oczywiście nie musimy się kierować tą zasadą, bo przecież tak naprawdę to my decydujemy o tym, jakie sztućce sprawdzą się...


Restauracja 5/2019, STYL & DESIGN
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:
Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail