Od września nowe menu w sieci Canappka
 


 
Od września nowe menu w sieci Canappka

2013-09-02

Sieć restauracji śniadaniowo-lunchowych Canappka zmienia menu w swoich lokalach. Od pierwszego września w ofercie sieci pojawią się nowe kanapki, zestawy śniadaniowe i obiadowe – w sumie 24 nowe pozycje.

nappka_ul._Ratajczaka_Poznan_2013-08-29

- Cały czas wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i staramy się przygotować dla nich jeszcze lepszą ofertę. Widzimy jakie smaki i potrawy najchętniej wybierają, każdego dnia w codziennym kontakcie słyszymy też, co chcieliby zobaczyć na kartach naszego menu, dlatego co roku wprowadzamy pewne zmiany – tłumaczy Katarzyna Adamczyk z sieci Canappka.

Dużą część oferty sieci stanowią kanapki przygotowywane w wielu wersjach smakowych. Od 1 września na liście prawie 30 różnych kanapek pojawią się propozycje na słodko, na ostro oraz w wersji mięsnej i wegetariańskiej. Canappka tradycyjnie tworzy nietypowe nazwy dla swoich produktów, w tym sezonie jest to na przykład Fransis Bekon, Jajoza Grilloza czy Burgerman – Ten ostatni to nasza wariacja na temat zdrowego burgera, ze świeżo-wypiekanym pieczywem, warzywami i samodzielnie przygotowanym mięsem. Jesteśmy przeciwnikami fast foodów, dlatego staramy się dostarczyć naszym gościom zdrową alternatywę – komentuje Katarzyna Adamczyk.

Tegoroczne zmiany obejmują również nowości takie jak zestawy śniadaniowe inspirowane smakami z całego świata. Do menu włączono więc śniadania typowo amerykańskie, francuskie, czy angielskie. Chociaż śniadania to podstawa oferty sieci, to jednak nie zabraknie też nowych propozycji na lunch takich jak makarony, zupy oraz gorące kanapki w wersji maks.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail