Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość , Zamknij to okno informacyjne.


Lara Gessler w przewodniku Pyszne.pl po restauracjach z dowozem

2019-11-06

Różnorodność restauracji na kulinarnej mapie Polski przyprawia o zawrót głowy - zwłaszcza w dużym mieście. Czym kierować się przy wyborze miejsca, z którego zamówimy jedzenie? Swoich faworytów w przewodniku Pyszne.pl po kultowych restauracjach w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu typuje Lara Gessler.

Lara Gessler w przewodniku Pysznepl

„Staram się za każdym razem testować nowe miejsca. Kieruję się tym, co jest najświeższe. Mimo że sentymenty są bardzo mocne i najbardziej lubię chodzić do miejsc, które znam, to zawsze sprawdzam, co nowego powstało. Oferta cały czas się rozwija, zarówno stacjonarnie jak i z dowozem. Często zanim pójdę do restauracji, zamawiam  do domu poprzez serwis, np. Pyszne.pl. Potem jest mi łatwiej stwierdzić, czy warto tam iść.” – mówi Lara Gessler, szef kuchni, ekspertka kulinarna.

Jak dowiadywać się o ekscytujących restauracjach? Z Raportu Food Trendów Pyszne.pl wynika, że głównym źródłem wiedzy o nich jest dla nas Internet, w tym aplikacje do zamawiania jedzenia. Serwisy takie jak Pyszne.pl stały się swego rodzaju wyspecjalizowaną wyszukiwarką, w której dzięki szeregowi filtrów można znaleźć na przykład pobliską restaurację wietnamską z darmową dostawą, ocenianą na 5/5.

„Jeżeli chodzi o Warszawę, to staram się być na bieżąco z ofertą restauracyjną. Najważniejsze są dla mnie rekomendacje kucharzy, których znam. W innych miastach, jak Kraków czy Wrocław, w pierwszej kolejności pytam o najfajniejsze knajpy ludzi stamtąd, którzy się w tych miejscach specjalizują.” – podpowiada znawczyni kulinariów.

Pyszne.pl przychodzi z dodatkowym wsparciem w najlepszym wyborze. Przygotowało zestawienie najlepszych restauracji z darmową dostawą, o ich wypróbowanie prosząc Larę Gessler. Na pierwszy ogień poszły Warszawa, Kraków i Wrocław. „W Warszawie, gdzie mieszkam i zamawiam na co dzień, dobrym wyborem są restauracje: Sushi Zushi, Stołówka u chłopaków i Ave! Pizza. Podczas podróży  zdarza się, że zamawiam jedzenie do pokoju. Przy  najbliższej okazji sprawdzę w Krakowie jedzenie z Mazaya Falafel Starowiślna i Invito Pizza & Pasta, a we Wrocławiu – z  Dim Sum Garden i Panczo”  – opowiada Lara Gessler.

 

Restauracje polecane w Warszawie:

Sushi Zushi         www.pyszne.pl/sushi-zushi

Lemongrass       www.pyszne.pl/lemongrass-siedmiogrodzka

Stołówka u chłopaków  www.pyszne.pl/stolowka-u-chlopakow

Ave! Pizza           www.pyszne.pl/ave-pizza

Kura Warzyw     www.pyszne.pl/kura-warzyw-mokotow

Matcha Bistro & Bar       www.pyszne.pl/matcha-bistro-bar

Restauracje polecane w Krakowie:        

Mazaya Falafel Starowiślna         www.pyszne.pl/mazaya-falafel-starowislna

Pierogarnia Krakowiacy Szewska              www.pyszne.pl/pierogarnia-krakowiacy-krakow

Przystanek Burger           www.pyszne.pl/przystanek-burger

Invito Pizza & Pasta        www.pyszne.pl/invito-pizza-pasta

Antler   www.pyszne.pl/antler-poutine-burger

 

Restauracje polecane we Wrocławiu:    

Pasibus www.pyszne.pl/pasibus-wroclaw-swidnicka

Falla       www.pyszne.pl/falla-wroclaw

Dim Sum Garden             www.pyszne.pl/dim-sum-garden

Panczo www.pyszne.pl/panczo-wita-stwosza

Il Mio włoska pizza          www.pyszne.pl/il-mio-wloska-pizza-odrzanska


Polecamy
rs 2019 05
5/2019   Spis treści »
wrzesień-październik
Bezpłatny biuletyn

Strefa prenumeratora

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl

© ProMedia Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne Polityka prywatności