Szefowie kuchni i cukierni przywitali 2020 rok w listopadzie!
 
 Szefowie kuchni i cukierni przywitali 2020 rok w listopadzie!

2019-11-14

Już po raz trzeci, szefowie kuchni i cukierni wraz z osobami towarzyszącymi, a także przedstawiciele najważniejszych firm z branży HoReCa, spotkali się w Hotel Almond Business & SPA w Gdańsku, by pożegnać stary rok. Możemy już mówić o tradycji, którą Organizator wydarzenia – Stowarzyszenie Kucharzy Polskich – zapowiada pielęgnować w kolejnych latach.

0P0A4549

Tegoroczny Sylwester Szefów Kuchni i Cukierni odbył się pod hasłem SUPERHEROES. Organizatorzy zapewnili wszystkim gadżety i rekwizyty oraz profesjonalną makijażystkę, dzięki czemu zaproszeni Goście mogli poczuć komiksowy klimat wieczoru. Na Gości czekała także wesoła STREFA SUPERBOHATERA, w której ustawione były 3 stanowiska ze specjalnymi zadaniami sprawdzającymi poziom mocy superbohaterów: rzucanie lotkami (celność), bokser (siła), układanie pojazdów superbohaterów z LEGO (zmysł przestrzenny). Każdy, kto z powodzeniem przeszedł wszystkie stanowiska otrzymał pakiet prezentowy, ufundowany przez partnerów wydarzenia.

Wszyscy Goście wydarzenia, którzy zdecydowali się na przebranie, mogli także wziąć udział w konkursie na króla bądź królową balu. Nagrodą w zabawie był samochód na weekend ufundowany przez CITY MOTORS, a szczęśliwymi zwycięzcami zostali Bartłomiej Kornacki wraz z małżonką. Wśród wszystkich Szefów Kuchni i Cukierni wylosowano również ufundowany przez turoperatora ORIENT TRAVEL - dwuosobowy voucher wyjazdowy do Chin,, który otrzymał Mariusz Szmidt!

Tegoroczna edycja Sylwestra Szefów Kuchni i Cukierni obyła się bez pokazu sztucznych ogni, który został zastąpiony znakomitym widowiskiem laserowym, przygotowanym przez firmę NuMedia, do najbardziej znanych ścieżek dźwiękowych z takich filmów jak Batman, Superman oraz Iron Man. Podczas wydarzenia nie zabrakło oczywiście oprawy muzycznej, którą zapewniła agencja REACT oraz występu artystycznego, czyli pokazu dancehall przygotowanego przez studio tańca So Fly.

Gospodarzem i tym samym współorganizatorem Sylwestra Szefów Kuchni i Cukierni był Hotel Almond Gdańsk mieszczący się przy ulicy Toruńskiej 12 – zacisznym centrum Gdańska, położonym zaledwie 5 minut spacerem od Starówki, bezpośrednio nad rzeką Motławą. Hotel oferuje 108 pokoi w 7 kategoriach, wszystkie wnętrza zostały urządzone nowocześnie i komfortowo, o czym przekonali się Goście wydarzenia.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail