Salto w Warszawie
 


 


Salto w Warszawie

2014-02-20

Z początkiem lutego rozpoczęła działalność restauracja Salto, gdzie szefem kuchni jest Martin Gimenez Castro, zwycięzca pierwszej edycji programu kulinarnego dla szefów kuchni Top Chef.

1655798_716420081725744_1518480081_o
Fot. Restauracja Salto


Lokal mieści się w pięciogwiazdkowym warszawskim hotelu Rialto. Szef kuchni pochodzi z Argentyny, w Polsce mieszka od 7 lat. Specjalizuje się w kuchni z Ameryki Południowej, szczególnie w stekach. W Polsce był m.in. szefem kuchni w restauracjach Argentina i Hoża by Mondovino.

W menu dominują południowoamerykańskie smaki, pełne ryb i owoców morza, przygotowane we współczesnej odsłonie i przy wykorzystaniu nowoczesnych technik. Nie zabrakło oczywiście argentyńskiej wołowiny. Goście dostaną tu także autorskie desery, m.in. robione od podstaw według własnej receptury lody oraz wypieki.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail