Zoni Magnes na koneserów smaku
 
 
Zoni Magnes na koneserów smaku

Restauracja Zoni jest wyjątkowym miejscem nie tylko w Koneserze czy na Pradze, ale śmiało można powiedzieć, że nawet w Polsce czy na świecie. Wyróżnia ją przede wszystkim przestrzeń, w której się znajduje, i przemyślane menu, nad którym czuwa Michał Gniadek – młody, ale zdolny i mający już bogate doświadczenie szef kuchni.

 

 rs 2019 06ez 22

  Dawna Fabryka Wódek Koneser, stary budynek rektyfikacji spirytusu i wreszcie unikatowy wystrój zaprojektowany przez jednego z właścicieli są znakami rozpoznawczymi restauracji Zoni. Nasza kuchnia opiera się na najlepszych produktach i jest po prostu smaczna, ale nie zawsze oczywista. Do tego posiadamy unikatową, jedną z największych selekcji wódek w Polsce, a dopełnia to kompetentna i gościnna obsługa. W Zoni pracują sami pasjonaci i profesjonaliści. Nie ma tu ludzi, którzy traktują gastronomię jako chwilową przygodę. 

Koncept

Właściciele naszej restauracji szukali nazwy prostej, ale też tajemniczej. Chcieli, aby była łatwa do zapamiętania, a przy tym nowa, wpadająca w ucho i budząca ciekawość. Zależało im także na tym, aby nie kojarzyła się bezpośrednio z żadną inną marką. Zoni pochodzi od zabawy sylabami ich nazwiska – Nizio. Współwłaścicielami restauracji są bowiem bracia Mirosław i Andrzej Nizio. Pierwszy z nich jest autorem wnętrza lokalu. Obaj marzyli o miejscu dostarczającym gościom doświadczeń kulinarnych i smakowych, przy zwracaniu szczególnej uwagi na jakość obsługi. 

Miejsce

Mirosław Nizio projektował ekspozycję dla Muzeum Polskiej Wódki, w którym się mieścimy, i spodobał mu się potencjał wnętrz...


Restauracja 6/2019, KONCEPT
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail