Sześć nowych otwarć w Da Grasso, kolejne w planach
 


 


Sześć nowych otwarć w Da Grasso, kolejne w planach

2014-09-10

Od początku roku otwarto już sześć nowych lokali Da Grasso. Kolejne restauracje powstały między innymi w Gdańsku i Wrocławiu. Zgodnie z polityką firmy związaną z inwestycjami w mniejsze miejscowości, placówki otworzono także między innymi w Świeciu i Międzyrzeczu Podlaskim.

DG_wnetrze_maly

W najbliższych planach jest kolejne pięć placówek. Spółce zależy, aby jej pizzerie znajdowały się w całej Polsce – zarówno w mniejszych jak i większych miastach. Obecnie sieć posiada 175 pizzerii w całej Polsce. – Głównym celem, jaki postawiliśmy sobie jakiś czas temu w Da Grasso jest stałe podnoszenie jakości świadczonych usług. W związku z tym, zgodnie z zapowiedziami, musieliśmy zrezygnować ze współpracy z niektórymi z franczyzobiorców. Dzięki temu, mamy pewność, że partnerzy biznesowi z którymi kontynuujemy współpracę realizują nasze założenia związane z coraz to wyższymi standardami, jakie musimy utrzymywać, aby pozostać liderem w branży – komentuje Magdalena Piróg, Wiceprezes Da grasso.

Da Grasso jest obecnie największą polską franczyzową siecią pizzerii. W trosce o najwyższe standardy spółka prowadzi obecnie liczne audyty we wszystkich lokalach sieci. Prowadzi też cykliczne szkolenia dla pracowników lokali. Wszystkie te działania mają sprawić, że klienci pizzerii będą kojarzyć ją wyłącznie z dobrą obsługą.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail