Poland 100 Best Restaurants awards 2014
  


Poland 100 Best Restaurants awards 2014

2014-10-23

Patronat medialny.

Najlepszą restaurację w Polsce poznamy podczas gali 25 października.

ROBERT_SOWA_-_OSOBOWOSC_KULINARNA_ROKU_2013

Restauracje w tym konkursie są w głównej mierze, oceniane przez konsumentów. Na końcowy wynik składają się: ocena restauracji przeprowadzona przez ankieterów wśród klientów odwiedzających dany lokal, ocena poprzez stronę internetową. Akcja, głosowanie SMS, głosowanie poprzez Facebook oraz ocena inspektorów przeprowadzona podczas badania Mystery Shopping. Do IV edycji Poland 100 Best Restaurants zgłosiło się 712 lokali. Sto najlepszych restauracji z największą ilością pozytywnych ocen znalazło się na liście Poland 100 Best Restaurants 2014 i zostało umieszczonych w tegorocznym wydaniu przewodnika.

Restauracje , wspólnie dają pojęcie o tym, czym jest polska gastronomia. W tegorocznej edycji przyznane zostaną nagrody specjalne, wyróżnione zostaną najlepsze karczmy w Polsce oraz poznamy najlepszą restaurację w Polsce. Wyróżnienia przyznawane są nie tylko za najwyższą jakość usług, ale też umiejętność przemieniania jedzenia w sztukę. Dobra kuchnia musi wpływać na nasze emocje: poprawiać nastrój, wzruszać, a nawet rozśmieszać.

Nagrody będą przyznawane w trzech grupach : AWARD OF EXCELLENCE – jeden widelec, BEST OF AWARD OF EXCELLENCE – 2 widelce oraz GRAND AWARD – 3 widelce.

Miejsce restauracji w grupie ustalane jest na zasadzie – 75 proc. oceny konsumentów – ankiety, głosowania, 25 proc. oceny inspektorów.

Zwycięzcy dotychczasowych edycji byłi restauracja Belvedere w Łazienkach Królewskich (2011), Tamka 43 (2012), Romantyczna Hotelu SPA dr Irena Eris ze Wzgórz Dylewskich (2014). Lista najlepszych restauracji w Polsce w 2014 roku znajduje się na stronie internetowej: www.poland100bestrestaurants.pl


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail