KFC: bukiety ze stripsów na Dzień KobietKFC: bukiety ze stripsów na Dzień Kobiet

2020-03-09

KFC po raz kolejny wykorzystało okazję do świętowania – tym razem celebrując Dzień Kobiet. Marka stworzyła niecodzienny pomysł na prezent wyjątkowy: pyszny bukiet ze… stripsów. Bo najlepsze bukiety, to te które można po prostu zjeść! KFC podzieliło się ideą ze swoimi fanami, zamieszczając w kanałach społecznościowych marki instrukcję, jak krok po kroku przygotować oryginalny podarunek. Panowie mogli wykazać się swoimi zdolnościami manualnymi, tworząc takie dzieło samodzielnie, a następnie zaskoczyć nim swoje panie.

KFC Dzie Kobiet

Dzień Kobiet to święto, do którego część z nas podchodzi dziś z pewną rezerwą. W czasach PRL-u tradycją było obdarowywanie pań obowiązkowym zestawem podarunkowym: goździk plus cieliste rajstopy – miło i praktycznie, ot taki nierozłączny duet. Rajstopy, chyba przez swój brak romantyzmu, wyszły już z prezentowego „must have”. Teraz im zabawniej i kreatywnie podejdą do zagadnienia panowie w tym dniu, tym lepiej.

KFC stworzyło na Dzień Kobiet zaskakującą aktywację. Dla wszystkich pań (pamiętając również o ich panach) marka przygotowała instrukcję zbudowania bukietu ze specjału restauracji: stripsów. Wystarczyło tylko kilka podstawowych składników by wyczarować bukiet z pysznych kawałków kurczaka w chrupiącej panierce: kubełek 11/11 (11 stripsów do bukietu i 11 hot wingsów dla panów, aby mieli siłę do pracy J), długie patyczki do szaszłyków, wstążka w ulubionym kolorze i papier do pakowania kwiatów. Po kilku chwilach cierpliwego nabijania, wspomożonego odpowiednią dostawą energii, piękny, a przede wszystkim pyszny prezent był gotowy.

Na temat tegorocznej aktywacji na Dzień Kobiet wypowiedział się KFC Buzz & Appreciation Manager w AmRest, Szymon Dyjach - KFC, świętując Dzień Kobiet, chciało w tym roku już po raz kolejny zaskoczyć swoich fanów. Chcieliśmy zderzyć tradycyjne podejście do obchodzenia tego  święta, z tym co najbliższe sercu marki. W ten sposób powstał pomysł by połączyć to co oczywiste – kwiatowy bukiet – z tym co najbardziej charakterystyczne dla naszej sieci – kurczak w chrupiącej panierce, tworząc podarunek wyjątkowy bukiet ze stripsów. A co w pomyśle najlepsze? Każdy może podjąć się wyzwania i zbudować swój własny bukiet, ale przede wszystkim nie musi martwić się, że coś nie wyjdzie, bo w końcu nie ważne jak wygląda, ważne jak smakuje – a o to zadbaliśmy już my. Rozwiązanie jest na tyle unikalne, że można wykorzystać je nie tylko 8 marca, ale też na wiele innych okazji. Tak jak na co dzień, również przy tworzeniu tegorocznej aktywacji na Dzień Kobiet, KFC pragnęło zapewnić maksimum rozrywki swoim fanom, tym razem angażując ich osobiście.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail