Krakowska edycja konferencji MADE FOR Restaurant będzie14 wrześniaKrakowska edycja konferencji MADE FOR Restaurant będzie14 września

2020-03-10

Organizatorzy konferencji MADE FOR Restaurant podali kolejną datę krakowskiej edycji, która miała odbyć się w kwietniu. Ze względu na zagrożenie rozprzestrzeniania się koronawirusa przełożyli ją na 14 września.

nowa data

Biorąc pod uwagę obecną, niepewną sytuację związaną z wirusem SARS-CoV-2 organizatorzy MADE FOR Restaurant zdecydowali się przenieść krakowską edycję konferencji na 14 września. Zmiana dotyczy jedynie terminu wydarzenia. Miejsce i program pozostają bez zmian.
Więcej na temat konferencji na stronie: https://forsolutions.pl/krakow-2020.

For Solution, organizator konferencji poinformował także, że tegoroczny cykl konferencji  MADE FOR Restaurant rozpoczyna się 15 czerwca w Poznaniu. Następnie we wrześniu odbędzie się w Krakowie, w październiku w Gdyni, a w listopadzie w Warszawie z międzynarodową edycją wydarzenia. Szczegóły wkrótce.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail