Nowy termin targów INTERNORGA w HamburguNowy termin targów INTERNORGA w Hamburgu

2020-03-11

W trosce o bezpieczeństwo uczestników targów INTERNORGA ze względu na rosnącą obawę przed rozprzestrzenianem się koronawirusa, organizatorzy 94. edycji Międzynarodowych Targów Hotelarstwa, Gastronomii, Żywienia Zbiorowego, Piekarstwa i Cukiernictwa INTERNORGA w Hamburgu, która była zaplanowana na marzec br.podjęli decyzję o przełożeniu tegorocznej edycji na termin późniejszy. Nowy termin imprezy został ustalony tak, aby nie kolidował z okresem wakacji letnich w Niemczech – targi odbędą się w dniach od 20 do 24 czerwca 2020.

Internorga Hamburg

Targi w Hamburgu  to najstarsza (od 1921 roku) i największa w Europie oraz jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez wystawienniczych branży HoReCa na świecie. Dzięki dużej liczbie wystawców i zwiedzających oraz ich najwyższej fachowości (ponad 90% gości to fachowcy z branży) targi dają najlepszą okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacjami w branży oraz nawiązania dużej liczby kontaktów handlowych.

Targi Internorga stały się również barometrem branży gastronomicznej w Europie. To w czasie tej imprezy, dzięki najwyższej fachowości wystawców oraz korzystnemu marcowemu terminowi tworzą się trendy na nadchodzący sezon, pokazywane są nowatorskie produkty i techniczne innowacje. Wiele firm czeka z premierową prezentacją swoich nowości właśnie na targi INTERNORGA. Co roku w imprezie bierze udział ponad 1.300 wystawców oraz blisko 100.000 odwiedzających z całego świata. W tegorocznej edycji imprezy w sposób szczególny zostaną zaprezentowane najważniejsze aktualne trendy branży: zrównoważony rozwój i ochrona klimatu, cyfryzacja i algorytmizacja, a także kuchnia wegańska i bazująca na roślinach.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail