Konkurs Włoskiej Sztuki Kulinarnej "Arte Culinaria Italiana" odwołanyKonkurs Włoskiej Sztuki Kulinarnej "Arte Culinaria Italiana" odwołany

2020-03-11

Organizatorzy XV Konkursu Włoskiej Sztuki Kulinarnej "Arte Culinaria Italiana", który miał się odbyć 14 marca odwołali go. Powodem jest obawa przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Giancarlo Russo, organizator i pomysłodawca imprezy wystosował list w tej sprawie.

arte

- W związku  z obecna sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa 2019-nCoV, wszelkimi podjętymi decyzjami i działaniami państwowymi oraz rekomendacjami ze strony Sztabu Kryzysowego w Busku Zdroju, podjąłem decyzje o anulowaniu  konkursu w terminie 13-15 marca 2020 roku i przeniesieniu organizacji tego konkursu na inny, bezpieczny termin - naspisał Giancarlo Russo. Na razie nie znany jest kolejny termin konkursu.

 


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail