Morski Zając planuje otwarcie w kwietniuMorski Zając planuje otwarcie w kwietniu

2020-03-19

12 kwietnia w Kuźnicy ma zostać otwarta całoroczna restauracja Morski Zając. Będzie to lokal dla ceniących lokalne przysmaki. W menu obowiązkowo znajdą się ryby, owoce morza, świeże homary, pasty, steki oraz dania dla wegetarian – takie plany mają właściciele i załoga restauracji, jeśli zmieni się sytuacja w kraju związana ze stanem zagrożenia epidemiologicznego.

 zajac

Restauracja z szacunku do produktu, chce wpisywać się w ekologiczne trendy, hołdując zasadzie less waste – mniej marnowania żywności, mniej odpadów, zdrowsze środowisko. Kucharze będą serwowali śniadania, np. prażnicę po kaszubsku ze szprotami czy włoskie kanapki. Po południu, z precyzyjnie skomponowanej karty będzie można wybrać ulubione smaki, a wieczorami goście będą słuchać muzyki przy kieliszku wina i przekąskach. W ofercie Morskiego Zająca znajdą się także kosze piknikowe wypełnione przekąskami i napojami, które będzie można zabrać ze sobą na plażę, nad zatokę lub do apartamentu.

Załoga Morskiego Zająca z niecierpliwością odlicza dni do wielkiego otwarcia. – Żywimy wielką nadzieję, że idea restauracji spodoba się tutejszym mieszkańcom oraz turystom, którzy oprócz spacerów po piaszczystych plażach i kąpieli w morzu będą mogli zjeść dania przygotowane przez naszego szefa kuchni Bartłomieja Malca – czytamy w nadesłanym do naszej redakcji komunikacie. 


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail