Zestawy kulinarne do przygotowania w domu od ZoniZestawy kulinarne do przygotowania w domu od Zoni

2020-03-24

Ośmiornica, wyborne steki, orientalny bulion czy wędzona bufala z rodzynkami i cykorią uwielbiane przez gości warszawskiej restauracji Zoni od teraz są dostępne w opcji na wynos oraz z dostawą. Unikalna oferta przygotowana przez restaurację jest bardzo szeroka i obejmuje zarówno gotowe dania jak i zestawy produktów wraz z instrukcjami pozwalającymi na stworzenie dań znanych z Zoni.

 Zoni w domu

Zapakowane próżniowo produkty wraz z przyprawami i dodatkowymi składnikami, które sprawiają, że dania w Zoni smakują tak wyjątkowo, tworzą inspirujące pakiety, które zdecydowanie można określić najlepiej zaprojektowanymi zestawami do przygotowania posiłku w domu. W dołączonych do produktów instrukcjach sporządzenia konkretnych dań szef kuchni Zoni - Michał Gniadek - zdradza swoje sekrety. To wyjątkowa okazja, by je poznać i spróbować stworzyć dania poznane w Zoni we własnym domu. Wystarczy wejść na stronę www.zoni.today/sklep 

Zgodnie z filozofią Zoni dania główne można łączyć z dowolnymi dodatkami. Pozwala to na odkrywanie różnych połączeń smakowych. W ofercie sklepu znalazły się znane z menu Zoni przystawki takie jak wędzona bufala, tatar, czy tuńczyk z ponzu i fenkułem, buliony, desery, produkty do przygotowania steków, ryb, perliczki oraz większości dodatków dostępnych na co dzień w restauracji. Ofertę sklepu uzupełnia pieczywo – chleb pszenny z kwiatami jaśminu oraz razowy żytni na zakwasie żytnim z dodatkiem powideł śliwkowych i miodu – oraz sery – polska pijana koza oraz włoskie pecorino truflowe. Zamówienia można odebrać osobiście, dostępna jest także opcja z dowozem. Podczas całego procesu przygotowywania jedzenia, pakowania oraz transportu zachowane są restrykcyjne zasady higieny. Dania przygotowywane są w maksymalnie 4-osobowym składzie, każda z osób ma maseczkę, rękawiczki i regularnie mierzoną temperaturę, a miejsce produkcji oraz samochód dostawczy są regularnie dezynfekowane.

Płatności realizowane są tylko poprzez kartę płatniczą lub BLIK. W sklepie online działa system PayU.

 

Godziny przyjmowania zamówień: 11-17.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail