List otwarty branży gastronomicznej w związku z groźbą epidemii wirusa SAR S-CoV-2
 


 
List otwarty branży gastronomicznej w związku z groźbą epidemii wirusa SAR S-CoV-2

10 marca przedstawiciele polskiej gastronomi wystosowali list otwarty do premiera polskiego rządu o wsparcie dla branży. W ciągu tygodnia podpisało go niemal 2,4 tys. osób. W imieniu polskiej gastronomii list opublikował na stronie Petycjeonline.com Norbert Redkie z Grupy Warszawa.

rs 2020 02e 01

Nas, restauratorów, są tysiące. Codziennie karmimy i dostarczamy wspomnień milionom Polaków – czytamy na stronie Petycjeonline.com. – Tylko jako zjednoczona siła jesteśmy w stanie przetrwać nadchodzący kryzys. Dajmy sobie szansę. Restauratorzy apelują do wszystkich, którzy posiadają restaurację, kawiarnię, bar, klub, pub, dom weselny lub inny rodzaj gastronomii, o podpisanie tego listu otwartego. – Rząd powinien zobaczyć, jak duża jest nasza branża, i zdać sobie sprawę z ogromnego zagrożenia, przed jakim stanęliśmy w obliczu groźby epidemii koronawirusa – czytamy w apelu Redkie. – Spowodujmy, że nas usłyszą w całym kraju. Oto pełna treść listu: „W sytuacji zagrożenia rozprzestrzenienia się zakażeń wirusem SARS CoV-2 branża gastronomiczna staje przed zagrożeniem falą upadłości i zwolnień pracowników. Na dzień wystosowania niniejszego listu, mimo stosunkowo niewielkiej (choć dynamicznie rosnącej)...


Restauracja 2/2020, RYNEK
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail