McDonald’s zatrudnia kelnerów
 

 


McDonald’s zatrudnia kelnerów

2015-09-10

Już od 11 września, w wybranych warszawskich restauracjach McDonald’s pojawią się kelnerzy. Będzie też opcja stworzenia własnych burgerów.

pws-2015-09-12

Klienci popularnej sieci fast-foodów w części warszawskich restauracji będą mogli skorzystać z nowej formy obsługi. Po zamówieniu posiłku w samoobsługowym ekranie, będą mogli usiąść przy stoliku, a zamówienie dostarczy im kelner.

pws-2015-09-13

To nie jedyna nowość – McDonald’s wprowadza także usługę Create Your Taste. Dzięki niej będzie można stworzyć własną kanapkę z 28 składników. Polska jest jednym z pierwszych krajów na świecie (pierwszym w Europie), gdzie taka opcja zostanie udostępniona.

Przypomnijmy, że sieć boryka się z poważnymi spadkami sprzedaży. O wyzwaniach i planach rozwoju w Polsce opowiadał nam niedawno Dominik Szulowski, manager McDonald’s Polska ds. Public Relations. Więcej informacji znaleźć można pod tym adresem.

Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail