Ponad 8200 posiłków przygotowanych przez MAKRO Polska w ramach akcji #posiłekdlalekarza
 


 


Ponad 8200 posiłków przygotowanych przez MAKRO Polska w ramach akcji #posiłekdlalekarza

2020-06-08

MAKRO Polska wsparła pracowników polskiej służby zdrowia, dostarczając ciepłe posiłki w ramach akcji #posiłekdlalekarza. Dzięki zaangażowaniu firmy, do lekarzy i personelu medycznego szpitala MSWiA w Warszawie i szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie przygotowanych zostało 8200 posiłków.

Sieć hurtowni dołączyła do akcji Posiłek dla lekarza 19 marca br., aktywnie wspierając pracowników służby zdrowia, intensywnie pracujących w trudnej sytuacji epidemiologicznej. W ciągu tygodnia, od poniedziałku do piątku, zespół kucharzy warszawskiej i krakowskiej Akademii Inspiracji MAKRO przygotowywał i dowoził posiłki do szpitala MSWiA w Warszawie i szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. W sumie, od momentu dołączenia do akcji, do lekarzy i personelu, zatrudnionych w placówkach medycznych, trafiło ponad 8200 ciepłych dań.

MAKRO Polska wykazuje się wysokim zaangażowaniem oraz odpowiedzialnością, podejmując działania, mające na celu wsparcie polskiej gastronomii oraz zminimalizowanie ryzyka związanego z zagrożeniem epidemiologicznym.

Sieć hurtowni w akcji wsparły firmy: Guillin, Huhtamaki, Kruszwica, Nestlé Proffesional, Kraft Heinz, Drosed, Polski Karp, fundacja Medicover oraz drukarnia Graffiti.


Komunikaty Branżowe
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail