PROboszcz i ANTYdepresant
 
 

PROboszcz i ANTYdepresant

Tradycyjne brytyjskie Dry Souty to rzadkość na polskim rynku dlatego niezmiernie cieszy nas pojawienie się Proboszcza z Antybrowaru! Aromat zdradza użycie sporej ilości słodów palonych. Wyczuwalne są akcenty kawowe, czekoladowe, karmelizowanego cukru i orzechów. Do tego bardzo przyjemna goryczka chmielowa, która stanowi wybitny blend z słodką słodowością. Finisz jest półwytrawny a piwo niezwykle pijalne i sesyjne dzięki niskiej zawartości alkoholu. Najlepiej serwować w pokalu lub szklance typu Nonic.

g3ifm 27

Hefeweizen Kafir "ANTYdepresant" to typowy bawarski pszeniczniak – czyli kwaskowy, orzeźwiający, a w zapachu wyczuwalne banany, goździki. Klasyczna wersja została  wzbogacona dodatkowo o liście limonki kafir co zaowocowało ziołowo – kwiatowym aromatem. Dodatkowym atutem tego piwa są znane w wielu krajach odpornościowe właściwości kafiru który bywa również stosowany jako roślina lecznicza, kafir doskonale się tu odnajduje  a ANTYdepresant swoim smakiem i aromatem potrafi zachwycić.

www.facebook.com/antybrowar/

 


Nowości na rynku
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail