Maczfit Partnerem akcji Radia Eska
  catering dietetyczny

Maczfit Partnerem akcji Radia Eska

2020-06-19

Marka Maczfit została partnerem akcji promującej zdrowy tryb życia realizowanej przez Radio Eska. W ramach inicjatywy przygotowano konkurs, w którym do wygrania jest między innymi miesiąc z cateringiem dietetycznym i trenerem personalnym.

Organizatorem Konkursu jest radio Eska, a sponsorem głównym leader cateringu dietetycznego Maczfit. Mechanika jest prosta zainteresowane osoby muszą uzasadnić, dlaczego chcą wziąć udział w akcji „Złap formę na lato” na stronie: konkurs.trojmiasto.eska.pl. Konkurs jest promowany /naganiany lokalnie - w największych miastach w Polsce - Trójmieście, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie

Trzy osoby z Trójmiasta wygrają miesięczną dietę z cateringiem dietetycznym MaczFit, a także treningi online pod okiem trenera personalnego. W Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie aż pięć osób ma szansę, by dzięki Maczfit poznać pyszne dietetyczne potrawy i zdobyć tygodniową dietę. Warszawiacy dodatkowo mogą łapać formę dzięki indywidulanemu treningowi i konsultacji z ambasadorem cateringu Maczfit - Adrianem Sucheckim..


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail