Nestle Professional wspiera kucharzy szukających pracy
 


 

csr

Nestle Professional wspiera kucharzy szukających pracy

2020-07-01

Nestle Professional w kontekście obecnej, trudnej dla wszystkich sytuacji wspiera wysiłki zmierzające do zmniejszenia wpływu pandemii na całą branżę out of home. Dla kucharzy i szefow kuchni szukających pracy w branży firma przygotowała materiały instruktażowe, pozwalające znaleźć zatrudnienie od nowa.

chef 3975835 640

Firma Nestle Professional ramach programu YOCUTA (Young Culinary Talents) i akcji Global Youth Initiative stworzyła filmik instruktarzowy wraz z zestawem materiałów, który zawiera wskazówki, jak odpowiednio przygotować swoje Curriculum Vitae, rady dotyczące rozmowy kwalifikacyjnej oraz budowania profilu na LinkedIn wraz z dokumentem zawierającym podstawowe obowiązki Szefa Kuchni na stanowisku pracy. Materiały są dostępne pod linkiem: https://www.nestleprofessional.pl/news/yocuta global youth initiative.


Aktualności

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail