Rekrutacja specjalistów do gastronomii
 


 
Rekrutacja specjalistów do gastronomii

Znalezienie dobrego, rzetelnego specjalisty na stanowisko menedżerskie w gastronomii bardzo często bywa sporym problemem. Można zrobić to we własnym zakresie lub wynająć firmę zewnętrzną. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, aby mądrze zrekrutować.

rs 2020 03e 15

 Mamy do dyspozycji wiele serwisów umożliwiających poszukiwanie pracowników w sieci, grup na Facebooku czy ogłoszeń bezpośrednich osób poszukujących pracy na stanowiskach menedżerskich, które pomogą nam znaleźć odpowiednią osobę. Możemy też posiłkować się popularnymi serwisami, w których zamieszcza się ogłoszenia rekrutacyjne. Zanim jednak zrekrutujemy specjalistę i wydamy na te procedury pieniądze, musimy pamiętać o kilku elementarnych zasadach. 

Zanim zaczniemy rekrutację

Proponuję przed nowymi rekrutacjami odezwać się do starej, dobrej kadry, która u nas już nie pracuje. Jeśli są mądrzy, to zrozumieją, że musieliśmy ich zwolnić w trudnej dla wszystkich sytuacji, i do nas wrócą. Jeżeli nie, to utwierdzą nas jedynie w podjętej decyzji i wyleczą na zawsze z wyrzutów sumienia. Dobrze przemyślmy, kogo i z jakim doświadczeniem potrzebujemy. Ustalmy budżet, na jaki możemy sobie pozwolić. Stwórzmy system motywacyjny pasujący do naszej restauracji i tylko taki, który zda u nas egzamin. Przy tworzeniu nowych umów i regulaminów możemy skonsultować się z zewnętrznym konsultantem. To doskonały czas na zrobienie porządku w dokumentach, zasadach i systemie. Przyjrzyjmy się swojej firmie i możliwościom wprowadzenia zdrowego systemu motywującego naszych pracowników. 

Rekrutacja bezpośrednia

Jeżeli chcemy rekrutować...


Restauracja 3/2020, NARZĘDZIA
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail