Whisky Live Warsaw 2020 planowany na 1-3 października
 


 

whisky

Whisky Live Warsaw 2020 planowany na 1-3 października

2020-07-21

Whisky Live Warsaw 2020 odbędzie się w dniach 1-3 października w Centrum Praskim Koneser. Z uwagi na aktualne obostrzenia sanitarne festiwal będzie podzielony na pięć 5-godzinnych sesji. Limit dla każdej sesji wyniesie 500 uczestników. Organizatorzy wydali oficjalne oświadczenie, w którym deklarują również, że będą na bieżąco reagować na zmieniające się obostrzenia, dostosowując projekt do aktualnych wymogów sanitarnych.

Zdjecie I Whisky live Festival

"Podobnie jak w latach poprzednich, Whisky Live Warsaw zawita do Centrum Praskiego Koneser, które z uwagi na swoją historię i dziedzictwo doskonale wpisało się w klimat corocznych spotkań wszystkich fanów alkoholi premium. Z uwagi na aktualne ograniczenia związane z liczbą osób przebywających na jednej przestrzeni, festiwal przybierze formę trzydniowej imprezy, odbywającej się w terminie 1-3 października 2020 r. (czwartek – sobota). Mamy świadomość, że w obecnej sytuacji rekordowa liczba wystawców oraz stoisk przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie - czytamy w oświadczeniu wydanym przez organizatorów. - Priorytetem staje się kwestia bezpieczeństwa naszych gości festiwalowych. Z tego powodu formuła oraz frekwencja Whisky Live Warsaw będą uzależnione od aktualnej sytuacji epidemiologicznej w kraju. Zakładamy, ze liczba zarażonych będzie spadać, niemniej nie możemy wykluczyć nawrotu zachorowań w okresie powakacyjnym. Dlatego będziemy na bieżąco reagować na zmieniające się obostrzenia, dostosowując projekt WLW 2020 do aktualnych wymogów sanitarnych.
W ciągu trzech dni festiwalowych planujemy zorganizować pięć 5-godzinnych sesji. Limit dla każdej sesji wyniesie 500 uczestników. W czwartek planowana jest jedna sesja w godzinach popołudniowych, natomiast pozostałe dni WLW (piątek i sobota) zostaną podzielone na dwie sesje z dwugodzinną przerwą na niezbędne kwestie porządkowe oraz dezynfekcję przestrzeni festiwalowej.  
Jesteśmy świadomi tego, że dalsze zamknięcie granic ograniczy napływ gości specjalnych oraz przedstawicieli zagranicznych destylarni. Zależy nam jednak, aby nawet w tych trudnych czasach, spowodowanych pandemią koronawirusa, Whisky Live Warsaw zachował swoją ciągłość, a Państwo mieli okazję spotkać się w gronie entuzjastów whisky i po raz kolejny odbyć wyjątkową podróż smakową, zapominając - przynajmniej na chwilę - o problemach dnia codziennego. Dołożymy wszelkich starań, aby pobyt na Whisky Live Warsaw 2020 był niezapomnianą i przede wszystkim bezpieczną przygodą.
Wszystkie informacje dotyczące WLW 2020 będziemy przekazywać za pośrednictwem naszej strony internetowej ( www.whiskylivewarsaw.com) oraz kanałów social media. Z początkiem sierpnia uruchomimy sprzedaż biletów online na festiwal. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc dla każdej sesji, sugerujemy nie zwlekać z zakupem biletu do ostatniej chwili. Mamy nadzieję, że mimo wielu ograniczeń oraz obostrzeń sanitarnych najbliższa edycja naszego festiwalu okaże się sukcesem, dostarczając jej uczestnikom niezapomnianych wrażeń smakowo-aromatycznych."

 


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail