W najnowszym numerze „Restauracji” duża dawka praktycznej wiedzy
 
 W najnowszym numerze „Restauracji” duża dawka praktycznej wiedzy

2020-08-31

Najnowszy numer magazynu „Restauracja” już za chwilę trafi na Wasze biurka, a w nim m.in. konkretne porady dotyczące prowadzenia lokalu w czasach pandemii oraz przykłady, jak radzą sobie z tym trudnym czasem restauracje z różnych regionów Polski.

 okadka RS 04

W najnowszym numerze magazynu „Restauracja” piszemy m.in. o tym jak trendy zmieniają gastronomię na świecie, zwłaszcza w dobie pandemii. Przeczytacie też raport z pierwszych miesięcy od wznowienia działalności gastronomii, które zbiegły się z okresem wakacji, w restauracjach z różnych regionów Polski. Jak sobie radzą i jakie są największe wyzwania.

O tym, jak technologia ułatwia pracę w gastronomii opowiada Agnieszka Małkiewicz z FOR Solution, a Przemysław Klima mówi czy gwiazdka Michelin zmieniła działalność restauracji Bottiglieria 1881 w Krakowie.

W dziale Narzędzia przeczytacie o tym, co zrobić, aby dostawy były opłacalne oraz jak sobie radzić z niewygodnymi podczas pandemii umowami, w tym umowami najmu.

Prezentujemy restaurację Thaistreet by Magdalena Woźniak, jako koncept, który sprawdza się nie tylko w czasie pandemii.

Piszemy o tym, czym różni się Parmigiano Reggiano od parmezanu i zdradzamy czym różnią się włoskie wina musujące.

 

Prenumeratę czasopisma z 30% rabatem można zamówić TUTAJ lub pod numerem telefonu 22 333 88 26. Magazyn dostępny jest także w najlepszych salonach Empik na terenie całej Polski.


Polecamy
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail