Damascena - wino z Doliny Róż
 


 
Damascena - wino z Doliny Róż

Najstaranniej wyselekcjonowane winogrona, aromat róży damasceńskiej, sprzyjający do wzrostu klimat, żyzne gleby, cierpliwość i czas. Aż tyle, albo tylko tyle wystarczy, by powstało wino Damascena. Ta nowość przybyła do Polski z Doliny Róż.

DSC01739

Wina Damascena zawdzięczają swój aromat oryginalnemu zapachowi róży damasceńskiej. Olejek różany posiada właściwości regenerujące, łagodzące, a do tego ujmujący, delikatny zapach. I to właśnie on odpowiedzialny jest za nadanie winom ich szlachetnego posmaku.  

W ofercie dostępne są dwa warianty smakowe – każdy zaskakujący na swój własny sposób. Pierwszy z nich to red semi sweet, w którym odnajdziemy aromaty truskawek, czerwonych owoców, róży damasceńskiej oraz przypraw. Druga propozycja to white semi sweet, które zaskakuje przejmującym aromatem białych kwiatów, owoców tropikalnych, róży damasceńskiej oraz miodu. Te zaskakujące kompozycje przypadną do gustu szczególnie kobietom.

Damasceny nie sposób nie zauważyć na półce sklepowej. Wszystko za sprawą oryginalnej etykiety, zdobiącej butelkę. Jej estetyka wpisuje się w różany aromat win.


Nowości na rynku
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail