Cykl szkoleń dla gastronomii podczas targów POLAGRA 2020
 


 

targi gastronomiczne

Cykl szkoleń dla gastronomii podczas targów POLAGRA 2020

2020-09-17

28 września rozpoczną się targi POLAGRA 2020. Na ekspozycji zostanie zaprezentowana żywność, rozwiązania dla przemysłu spożywczego i sektora HoReCa. Nie zabraknie szkoleń dla przedstawicieli gastronomii.

szkolenia polagra 

Tegoroczny program wydarzeń specjalnych tarów POLAGRA maksymalnie wypełnia 3 dni targowe (28-30.09.2020) i nie ma wątpliwości, że każdy znajdzie dla siebie spotkanie, które dostarczy mu wiedzy kluczowej dla jego działalności.

Poniedziałek (28.09.2020) rozpocznie się od spotkania na temat wpływu pandemii COVID-19 na zachowania konsumenckie. Niewątpliwie zmieniły się one pierwszych tygodniach, gdy wszyscy zetknęliśmy się z nową rzeczywistością, niewiadomą, ograniczeniami 

w korzystaniu z usług. A jak jest teraz? Czy pewne wzorce konsumenckie ukształtowane na początku pandemii pozostały z nami, a jeśli tak to które z nich? Między innymi na te pytania będzie można usłyszeć odpowiedzi potwierdzone wynikami najnowszych badań prowadzonych w Polsce i na świecie.
Kontynuacją tego spotkania będzie panel dyskusyjny, którego uczestnicy - restauratorzy, dziennikarze branżowi, podzielą się swoimi doświadczeniem i spostrzeżeniami odnośnie szybkiego reagowania na zmiany i implementowania nowych rozwiązań w biznesie.
Jeszcze tego samego dnia (28.09.2020) będzie można wziąć także udział w szkoleniu pt. Dobra praktyka produkcyjna i higieniczna w gastronomii. To zagadnienie jest wyzwaniem i wielką odpowiedzialnością dla każdego, kto ma kontakt z żywnością w gastronomii, zwłaszcza teraz, w czasie pandemii. Ważny jest dobór metod, środków i realizacja prawidłowo dobranych procedur mających zapewnić bezpieczeństwo wyrobów i obsługi klientów.
I właśnie taką wiedzę, w świetle aktualnych wymagań "covidowych", będą mogli nabyć uczestnicy tego spotkania.

Nie zabraknie też szkoleń o tematyce marketingowej. Dla przedstawicieli gastronomii zaplanowano m.in. warsztaty Customer Journey Map - zaktualizuj strategię i ścieżki klientów (28.09.2020), podczas których będzie można dowiedzieć się czym jest Customer Journey Map i dlaczego tworzenie ścieżek klientów i gości jest takie ważne, jak zaplanować spójne i skuteczne działania na każdym poziomie spotkania klienta z marką. Zostaną też zaprezentowane narzędzia do budowania ścieżek klientów. Z kolei w środę (29.09.2020) będzie można zaczerpnąć wiedzy na temat poprawnego z literą prawa budowania wizerunku i sprzedaży w sieci, a także dowiedzieć się jak znaleźć klientów restauracji
w sieci i tworzyć grupy docelowe do Social Ads i Google Ads.

Wszystkie szkolenia są bezpłatne. Wymagają jedynie wcześniejszej rejestracji zgodnie
z obecnymi wymogami GIS.

Szczegółowy program wydarzeń towarzyszących targom POLAGRA 2020 znajduje się TUTAJ.


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail