Otwiera się Wilcza Okocim Beer Pub
 

 Otwiera się Wilcza Okocim Beer Pub
nowe miejsce

2020-09-17

Marka Okocim zaprasza na oficjalne otwarcie swojego pierwszego pubu w Warszawie. W nowym miejscu można będzie spróbować wszystkich piw z portfolio marki, a także skorzystać z oferty doskonałej kuchni. Wielkie otwarcie 18 września br. o godzinie 19.00.

okocin

Wilcza Okocim Beer Pub to pierwszy flagowy lokal marki Okocim w stolicy. Mieści się przy ul. Wilczej 35/41 w miejscu legendarnego niegdyś lokalu. Wnętrza pubu łączą w sobie elementy tradycji i nowoczesności. Ceglane ściany, nowoczesne siedzenia, drewniany bar i elementy nawiązujące do wyposażenia Browaru Okocim tworzą niezwykłą atmosferę.

W ofercie Pubu znajdą się wszystkie piwa marki Okocim m.in. flagowy Okocim Jasne Okocimskie, wielokrotnie nagradzany Okocim Mistrzowski Porter, Okocim Klasyczna Pszenica oraz szeroka oferta piw bezalkoholowych - Okocim 0,0% i okocimskie radlery 0,0%. Pojawiać się będą również nowości i piwa z serii limitowanych. Skorzystać można także z oferty kulinarnej, w której nie zabraknie wyjątkowych dań np. sezonowanych steków.

 

Oficjalne Pubu otwarcie w piątek 18 września 2020 o godz. 19.00.

 

– Zapewniamy świetną zabawę, w dobrym towarzystwie, przy muzyce DJ-a i przede wszystkim przy naszych świetnych piwach – mówi Halina Jasonek, Okocim Horeca & event manager.

 

Jedną z niewątpliwych atrakcji oficjalnego otwarcia Okocim Beer Pubu jest możliwość spotkania okocimskich piwowarów, również tych znanych ze spotów reklamowych marki, którzy opowiedzą o piwie, jego warzeniu oraz licznych ciekawostkach z nim związanych.


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail