Najciekawsze otwarcia w ostatnim czasie
 
 
Najciekawsze otwarcia w ostatnim czasie

Najważniejsze otwarcia? Tu stawiamy na subiektywny wybór. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest on kompletny, dlatego jeśli chcecie poinformować nas o nowej restauracji, napiszcie do nas na adres restauracja@pws-promedia.pl. Na pewno zareagujemy.

Fino Noir Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 63

rs 2020 05e 11

 To kolejne miejsce w stajni Fino z klasą, ale bez zadęcia. Dużo dobrego jedzenia, jeszcze więcej dobrego wina, fine casual w sopockim wydaniu – smacznie, artystycznie, autentycznie i dekadencko. Kuchnia z pogranicza fine diningu, swobodna, czerpiąca z lokalnych składników, ale też bez strachu sięgająca po importowane specjały najlepszej jakości, dużo ryb, dużo wołowiny z grilla i na surowo. Tak jak w pozostałych restauracjach spod szyldu Fino, także tu kładzie się duży nacisk na kuchnię roślinną. Za menu degustacyjne składające się z sześciu pozycji zapłacimy 149 zł, a w wersji wegańskiej 109 zł. Goście restauracji mogą także zamawiać dania à la carte. Wśród flagowych dań znalazły się pierś perliczki z kaszą perłową, puree z pietruszki z boczniakiem mikołajkowym czy grillowany arbuz z puree z dyni i kalafiorem BBQ. Szefem kuchni jest Jacek Koprowski,...


Restauracja 5/2020, RYNEK
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail