The Piano Rouge
 
 
The Piano Rouge

Branża hospitality w Krakowie – mieście nastawionym na turystykę lokalną i zagraniczną – przez wiele lat cieszyła się bardzo dobrą koniunkturą. Obecne czasy stanowią dla restauratorów spore wyzwanie, w szczególności ze względu na nieprzewidywalną przyszłość w skali globalnej. Restauracja The Piano Rouge działa od 15 lat i choć to dla niej trudny czas, wciąż oferuje swoim gościom najlepsze doznania kulinarne i artystyczne.

rs 2020 05e 24

 

Wraz z naszym oddanym zespołem staramy się nawigować w tym trudnym okresie, zachowując ostrożny optymizm i determinację. Wszyscy kochamy to, co robimy, naszych gości i to, że możemy pozostawiać w ich pamięci niezapomniane wspomnienia. Motywują nas do dalszej pracy powracający goście oraz wszystkie ich pozytywne opinie. 

The Piano Rouge
Rynek Główny 46, Kraków
rodzaj kuchni: polska
szef kuchni: Łukasz Matuszewski
godziny otwarcia: codziennie
od 10.00 do ostatniego gościa
(kuchnia do 23.00)
osiągnięcia: wielokrotny laureat Trip Advisor, laureat nagrody Magiczne Miejsce w Krakowie, Travelers' Choice Winner 2020, Złoty Widelec 2020
liczba miejsc: 90 w trzech salach i w ogródku

Koncept

Nazwa zainspirowana była wyjątkowym stuletnim fortepianem Bechstein – są tylko trzy takie w Polsce – który majestatycznie stoi w sali koncertowej naszej restauracji. Został on pomalowany w ciekawe kompozycje kwiatowe przez znaną krakowską artystkę, co dało początek nazwie lokalu Piano Rouge. Restauracja rozpoczęła swoją działalność 15 lat temu, a wyróżnia ją do dziś nietypowy wystrój i codzienne koncerty utalentowanych lokalnych muzyków. Naszym celem było zapewnienie gościom wyjątkowego doświadczenia dla zmysłów poprzez połączenie wyśmienitego jedzenia, unikatowego wystroju wnętrz, przyjaznej obsługi oraz doskonałej oprawy muzycznej. 

Lokalizacja

Piano Rouge znajduje się w samym sercu krakowskiego Rynku Głównego z widokiem na kościół Mariacki, krakowskie dorożki i Sukiennice. Lokalizacja nie jest przypadkowa – chcieliśmy wybrać miejsce najbardziej atrakcyjne dla lokalnych gości i turystów odwiedzających nasze miasto. 

rs 2020 05e 25

Wnętrze

Piano Rouge...


Restauracja 5/2020, KONCEPT
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail