Sztuka serwowania
 
 
Sztuka serwowania

Serwis niemiecki, angielski czy francuski? Który jest najlepszy dla twojej restauracji? I choć najpopularniejszy jest ten pierwszy, warto znać inne metody podawania dań gościom. Przypominamy podstawowe zasady.

Z raportu „Polska na Talerzu 2019” przeprowadzonego w kwietniu 2019 r. przez IQS wynika, że podczas wyboru restauracji szczególne znaczenie ma dla nas smak serwowanych dań i chęć poznania nowych potraw. Polscy goście nie przywiązują natomiast dużej wagi do jakości i profesjonalizmu obsługi kelnerskiej ani do sposobu podania. Nie zmienia to faktu, że w restauracjach pretendujących do miana premium serwis powinien być na niezmiennie wysokim poziomie. W minionych stuleciach wypracowano kilka stylów serwowania dań, które wciąż stosowane są w wielu restauracjach. To wartość dodana, która przyda każdemu posiłkowi finezji i smaku. 

rs 2020 05e 28

Serwis niemiecki

Zwany również amerykańskim lub talerzowym. To najpopularniejszy sposób podawania dań. Kelner przynosi pojedynczy talerz i kładzie go na stole przez prawe...


Restauracja 5/2020, STYL & DESIGN
Strefa prenumeratora


  Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Wszyscy prenumeratorzy dwumiesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Prenumerata RESTAURACJI to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-restauracja.com
  • (w tym archiwum dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Rabat uzależniony od długości trwania prenumeraty
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 20
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego na stronie www.sklep.pws-promedia.pl
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Restauracji napisz skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.pl
W najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail