natura FOOD & beECO 2020
 
 targi gastronomiczne

natura FOOD & beECO 2020

2020-10-21

Za nami XIII Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej „natura FOOD” oraz IX Targi Ekologicznego Stylu Życia „beECO”. Atlas Arenę w Łodzi odwiedziło blisko 6 000 osób.

Natura Food 2020 Bielik Studio 2 male

W tym roku organizatorzy Targów natura FOOD i beECO zdecydowali się na zmianę miejsca imprezy chcąc w ten sposób zapewnić bezpieczne i komfortowe warunki do spotkania całej branży produktów bio i eko. Oprócz standardowych procedur: elektronicznej rejestracji uczestników, ankiet zdrowotnych, obowiązkowego pomiaru temperatury wszystkich wchodzących do hali, dostępu do dystrybutorów ze środkami dezynfekującymi oraz maseczek, oddano do użytku oddzielne wejścia i wyjścia z hali, odpowiednio zaaranżowano przestrzenie konferencyjne oraz wytyczono wystarczająco pojemne ciągi komunikacyjne.

W trakcie trzydniowych targów (2-4 października) miłośnicy bioproduktów i ekożywności wzięli udział w prezentacji wysokiej jakości produktów ekologicznych, naturalnych, regionalnych i tradycyjnych. Organizatorzy i ich branżowi partnerzy postawili na warsztaty dedykowane e-marketingowi i działania online, które w skuteczny sposób wspierają sprzedaż stacjonarną. Najważniejszym przesłaniem XIII Targów natura FOOD i IX edycji beECO było wzmacnianie naturalnej odporności oraz promocja zdrowego stylu życia w oparciu o szeroki dostęp do wiedzy na temat produktów certyfikowanych.

W trakcie imprezy po raz kolejny rozstrzygnięto konkurs o Złoty Medal Targów natura FOOD & beECO. Symbol najwyższej jakości, którym od lat chętnie chwalą się laureaci plebiscytu, przyznano sześciu produktom w kategoriach: produktów ekologicznych, tradycyjnych i  naturalnych, suplementów diety, oraz kosmetyków i produktów higienicznych. Więcej informacji: www.naturafood.pl.


Polecamy

To też może Cię zainteresowaćW najnowszym wydaniu
 
Strefa prenumeratora
ARCHIWUM ONLINE RESTAURACJI:

Login:
Hasło:
Zapomniałem hasło

E-tygodnik
Bądź na bieżąco
Jeżeli chcesz otrzymywać w każdy poniedziałek przegląd najważniejszych informacji branżowych, zapisz się do listy subskrybentów.Jeżeli chcesz wypisać się z listy odbiorców newslettera, wpisz adres e-mailowy i kliknij "rezygnuję".
Twój e-mail